اعلام منابع آزمون ارشد ۱۴۰۰

اعلام منابع آزمون ارشد ۱۴۰۰ كنكوری: رشته ها و مواد امتحانی آزمون ورودی مقطع كارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 از طرف سازمان سنجش آموزش كشور اعلام گردید.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا؛ سازمان سنجش آموزش کشور با انتشار اطلاعیه ای خطاب به متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ اعلام کرد؛ پذیرش دانشجو برمبنای قانون "سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی" مصوب ۱۸ اسفند سال ۹۴ مجلس شورای اسلامی و همین طور آیین نامة اجرائی مربوطه و مصوبات "شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی" و مطابق این اطلاعیه و شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و پذیرش آزمون مذکور که در زمان ثبت نام (آذرماه سال ۱۳۹۹) توسط این سازمان منتشر می شود، صورت خواهد گرفت.
عناوین رشته های امتحانی، گرایش ها و ضرایب دروس هر یک از مجموعه های امتحانی آزمون فوق در سایت سازمان سنجش آموزش کشور انتشار یافته است.
همه دانشجویان و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی می توانند در صورت دارا بودن شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام که همزمان با شروع ثبت نام در تاریخ ۱۶ آذر در درگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر می شود، در آزمون ورودی فوق شرکت نمایند.
پذیرفته شدگان قطعی (نهایی) رشته های دوره روزانه سال ۱۳۹۹ چه در دانشگاه محل قبولی ثبت نام کرده و چه ثبت نام نکرده باشند اجازه ثبت نام و شرکت در آزمون سال ۱۴۰۰ را نخواهند داشت.
همین طور هر متقاضی علاوه بر رشته امتحانی اصلی، در صورت داشتن شرایط (طبق مندرجات دفترچه راهنما که در زمان ثبت نام منتشر می شود) میتواند در یکی از رشته های امتحانی شناور که (در جدول رشته های امتحانیی با علامت * مشخص شده)، بعنوان رشته امتحانی دوم ثبت نام کنند.
منبع:

1399/08/19
23:09:06
5.0 / 5
1166
تگهای خبر: آموزش , امتحان , تحصیل , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور