سرپرست دانشگاه جیرفت منصوب گردید

سرپرست دانشگاه جیرفت منصوب گردید كنكوری: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حكمی سرپرست دانشگاه جیرفت را منصوب نمود.


به گزارش کنکوری به نقل از وزارت علوم، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی دکتر مرتضی مختاری را به سمت سرپرست دانشگاه جیرفت منصوب نمود.
در این حکم خطاب به مختاری آمده است:
با عنایت بمراتب تعهد، تخصص و تجارب باارزش جناب عالی، به سبب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه جیرفت منصوب می شوید.
انتظار می رود با بهره مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه و همین طور جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست ها و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و ماموریت های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت المال و صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، اهتمام ورزید.
مرتضی مختاری متولد ۱۳۵۹، عضو هیئت علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه جیرفت و دانش آموخته دکترای تخصصی ژنتیک و اصلاح نژاد از دانشگاه تهران است.
وی راهنمایی و مشاوره ۵ پایان نامه کارشناسی ارشد را برعهده داشته و ۸۰ مقاله در مجلات علمی پژوهشی و - ISI و نیز همایش های معتبر داخلی به چاپ رسانده است و ۲ طرح پژوهشی خاتمه یافته را در کارنامه پژوهشی خود دارد.
از سوابق اجرائی مرتضی مختاری می توان به معاونت دانشجویی و فرهنگی، معاونت آموزشی و پژوهشی، مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی و رئیس دانشکده کشاورزی دانشگاه جیرفت اشاره نمود.
وزیر علوم همین طور در نامه جداگانه ای با استعفای شاهپور کوهستانی، رئیس سابق دانشگاه جیرفت موافقت و از خدمات وی در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.


منبع:

1399/07/29
20:24:50
5.0 / 5
1100
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , تحصیل , تحقیقات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور