معرفی پذیرفته شدگان بدون آزمون مقاطع كاردانی، كارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد

معرفی پذیرفته شدگان بدون آزمون مقاطع كاردانی، كارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد كنكوری: نتایج پذیرش برمبنای سوابق تحصیلی در مقاطع كاردانی و كارشناسی پیوسته و ناپیوسته مهرماه نود و نه دانشگاه آزاد اسلامی اعلام گردید.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، اعلام نمود نتایج دوره های کاردانی وکارشناسی پیوسته و ناپیوسته پذیرش برمبنای سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی بر روی سامانه www.azmoon.org قرار گرفت.
پذیرفته شدگان این دوره ها می توانند از روز دوشنبه 28 مهر با مراجعه به سامانه آموزشیار edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام نمایند.
پذیرفته شدگان کلیه محل های دانشگاهی جهت اطلاع از زمان و چگونگی تحویل مدارک به آدرس سایت واحددانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه کنند.
مطابق مصوبه جلسه 23 شورای سنجش و پذیرش چنانچه پذیرفته شدگان این مرحله در اعلام نتایج رشته های با آزمون پذیرفته شوند و متقاضی ثبت نام در آن رشته ها باشند واحدهای دانشگاهی نسبت به عودت مدارک و مسترد نمودن شهریه ستاندن شده اقدام خواهند کرد.
راهنمای پذیرفته شدگان نهایی مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته، کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته بر طبق سوابق تحصیلی در نیمسال اول سال 1400-1399 دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه http: //sanjesh.iau.ir جهت دریافت و مطالعه موجود است.
منبع:

1399/07/26
14:21:06
5.0 / 5
1166
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور