اعلام نتایج آزمون كاردانی نظام جدید

اعلام نتایج آزمون كاردانی نظام جدید نتایج نهایی آزمون پذیرش كاردانی نظام جدید از طرف سازمان سنجش آموزش كشور اعلام گردید.


به گزارش ایسنا، آزمون مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در ۹ رشته جمعه، ۱۴ شهریور ماه سال جاری انجام شد و بر این اساس پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در ۹ رشته با آزمون و در ۲۸ رشته فقط با سوابق تحصیلی (معدل کل مقطع دیپلم) صورت خواهد گرفت.
داوطلبان رشته های بدون آزمون تا روز ۱۴ شهریور فرصت داشتند که نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته خود اقدام نمایند.

نتایج نهایی پذیرش در مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org اعلام شده و مدارک لازم برای ثبت نام از پذیرفته شدگان در سایت سازمان سنجش درج شده است.
همین طور کارنامه علمی حاوی رتبه متقاضیان در هر یک از کدرشته های انتخابی در میان متقاضیان این کدرشته ها در سهمیه مربوط، باتوجه به نمره کل و همین طور رتبه آخرین نفر پذیرفته شده در هر یک از کدرشته محل های انتخابی و سایر اطلاعات مفید دیگری همزمان با بیان نتیجه در سایت سازمان سنجش قرار داده شده است.
داوطلبانی که اسامی آنها بعنوان پذیرفته شدگان آزمون درج شده لازم است روز ۱۹ مهرماه به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه فنی و حرفه ای یا موسسه محل قبولی مراجعه کنند.
آدرس پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه فنی و حرفه ای برای پذیرفته شدگان دوره های روزانه و شبانه این دانشگاه www.tvu.ac.ir است.
ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته نظام جدید (دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی) از ۲۱ مهر شروع می شود.
1399/07/18
11:02:26
5.0 / 5
1606
تگهای خبر: آموزش , تحصیل , ثبت نام , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور