آشنایی با علوم پزشكی شهید بهشتی همزمان با آغاز مهلت انتخاب رشته كنكور

آشنایی با علوم پزشكی شهید بهشتی همزمان با آغاز مهلت انتخاب رشته كنكور كنكوری: انتخاب رشته و دانشگاه یكی از سرنوشت سازترین مراحل زندگی تحصیلی افراد بشمار می رود و بدین جهت داشتن اطلاعات كافی و آشنایی با رشته ها و دانشگاه های مختلف نقش بسزایی در سرنوشت تحصیلی افراد دارد.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با حدود ۱۴ هزار دانشجو در رشته ها و مقاطع مختلف، حدود ۱۴۰۰ عضو هیئت علمی، ۱۲ دانشکده و ۱۲ مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی و هفت بیمارستان از مهمترین دانشگاه های علوم پزشکی کشور شمرده می شود.
این دانشگاه هر سال میزبان برترین رتبه های کنکور سراسری است که با تلاش فراوان برای تصاحب صندلی های رشته های مختلف این دانشگاه رقابت می کنند.
بااینکه رشته هایی همچون علوم پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی از شناخته شده ترین رشته های این دانشگاه محسوب می شوند، اما این دانشگاه در حوزه هایی همچون علوم توانبخشی، پیراپزشکی، بهداشت و ایمنی، پرستاری و مامایی، تکنولوژی های جدید پزشکی، علوم تغذیه و صنایع غذایی، طب سنتی، آموزش پزشکی و مدیریت نیز با بهره بردن از معتبرترین اساتید و به روزترین تجهیزات آموزشی جزو برترین دانشگاه های علوم پزشکی کشور بشمار می رود.
علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با دانشکده های این دانشگاه بیشتر آشنا گردند.

منبع:

1399/07/03
12:49:02
5.0 / 5
1726
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور