با حكم وزیر علوم؛

دبیر دوازدهمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب گردید

دبیر دوازدهمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب گردید وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حكمی معاون فرهنگی و اجتماعی این وزارتخانه را بعنوان دبیر دوازدهمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب نمود.


به گزارش کنکوری به نقل از مهر، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی این وزارتخانه را بعنوان دبیر دوازدهمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب نمود. در حکم انتصاب دکتر غفاری آمده است:
نظر به سوابق علمی، تعهد و شایستگی جناب عالی، برمبنای ماده ۷ بخشنامه جشنواره بین المللی فارابی، به سبب این حکم به سمت دبیر "دوازدهمین جشنواره بین المللی فارابی" منصوب می شوید. امید است با برنامه ریزی مناسب و بهره گیری از ظرفیت ها، شاهد برگزاری هر چه مطلوب تر جشنواره باشیم. تندرستی و توفیق بیش از پیش شما را در ارتقای حوزه علوم انسانی و اسلامی کشور از درگاه ایزد منان خواهانم.
منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همین طور در حکمی حسین میرزایی، رئیس پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی این وزارتخانه را بعنوان رئیس دبیرخانه دوازدهمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب نمود.
در حکم انتصاب دکتر میرزایی آمده است:
نظر به سوابق علمی، تعهد و شایستگی جناب عالی، برمبنای تبصره ۱ ماده ۷ بخشنامه جشنواره بین المللی فارابی و پیشنهاد دبیر محترم جشنواره به سبب این حکم به سمت "رئیس دبیرخانه دوازدهمین جشنواره بین المللی فارابی" منصوب می شوید.
با توجه به نقش اساسی دبیرخانه در برگزاری این رویداد علمی مهم کشور انتظار می رود دوازدهمین جشنواره نیز با برنامه ریزی ها و کوشش های بایسته، مانند دوره های پیشین، به نحو شایسته اجرا شود.
تندرستی و توفیق بیش از پیش جناب عالی را در ارتقای علوم انسانی و اسلامی کشور از درگاه ایزد منان خواهانم.
وزیر علوم، همین طور در حکم جداگانه ای، سیدعبدالامیر نبوی را به سمت دبیر شورای علمی دوازدهمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب نمود.

1399/07/02
12:03:38
5.0 / 5
1819
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور