مركز سنجش دانشگاه اعلام كرد؛

هشدار درباره تبلیغات موسسات سودجو به نام دانشگاه آزاد

هشدار درباره تبلیغات موسسات سودجو به نام دانشگاه آزاد كنكوری: مركز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به فعالیت موسسات سودجو هشدار داد.به گزارش کنکوری به نقل از مهر، در متن اطلاعیه مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد آمده است؛ به تناوب مشاهده شده است که بعضی از افراد، موسسات و سایت های سودجو باتوجه به حساسیت داوطلبان آزمون های دانشگاه با بهره گیری از نام دانشگاه آزاد اسلامی مبادرت به تبلیغات گسترده و فریب داوطلبان و خانواده های آنان می کنند.
فعالیت سودجویانه این مؤسسات و سایت ها تحت عناوین مختلف همچون مشاوره های اشتباه، وعده فراهم کردن امکان ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی هیچ ارتباطی به دانشگاه آزاد اسلامی ندارد.
به داوطلبان متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی سفارش می شود جهت کسب اطلاعات درباب زمان ثبت نام و انتخاب رشته مقاطع مختلف تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی پیگیر اخبار سایت sanjesh.iau.ir و یا پیام رسان های سروش @iau.sanjesh و ایتا @iau_sanjesh باشند.
پاسخگویی به داوطلبان درباب ثبت نام و انتخاب رشته مقاطع مختلف تحصیلی جهت پذیرش در دانشگاه آزاد اسلامی بوسیله تلفن گویا ۴۷۴۳_۰۲۱ و یا سامانه پرسش و پاسخ https: //faq.azmoon.iau.ac.ir برقرار است.


منبع:

1399/07/01
19:49:11
5.0 / 5
1715
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور