رئیس دانشگاه فرهنگیان در مراسم آغاز سال تحصیلی خبر داد

كوشش برای جذب 200 عضو هیات علمی در دانشگاه فرهنگیان

كوشش برای جذب 200 عضو هیات علمی در دانشگاه فرهنگیان به گزارش كنكوری رئیس دانشگاه فرهنگیان، هرم هیات علمی این دانشگاه را گسترش یافته خواند و اشاره كرد: در تلاش هستیم 200 عضو هیات علمی جذب این دانشگاه شوند در این راستا پرونده 160 نفر از این افراد بررسی شده و آماده استخدام هستند.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، دکتر حسین خنیفر، در آئین بازگشایی پردیس ها و مراکز آموزشی این دانشگاه در پردیس نسیبه تهران، ضمن تشکر از حضور مهمانان دو وزارت آموزش و پرورش و علوم، تحقیقات و فناوری در مراسم، همین طور اساتید، دانشجومعلمان و مدیران دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور و خبرنگاران تلاشگر که به صورت حضوری و مجازی در این جلسه حضور داشتند، بهار تعلیم و تربیت را تبریک گفت.
دکتر خنیفر، با اشاره به اوضاع حاکم بر کشور اشاره کرد: ما به کرونا ثابت کردیم آموزش تعطیل بردار نیست. آموزش باید در هر شرایطی مسیر خودرا طی نماید.
وی از تغییر نوع آموزش و فشرده شدن آن در زمان کرونا سخن گفت و اشاره کرد: آموزش یا مدرسه بدون مرگ است. معلمان ما باید برای ارائه آموزش های تلفیقی، ترکیبی وLMS آمادگی کامل داشته باشند.
این مقام مسئول، با اشاره به تغییر تکنولوژی در عصر حاضر افزود: تکنولوژی در حال تحول است. مهم ترین وظیفه ما ارائه آموزش تام و تمام است.
رئیس دانشگاه فرهنگیان، از تحقق حدود ۳۷ درصدی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در دانشگاه فرهنگیان آگاهی داد و اظهار داشت: در صدد هستیم در سال تحصیلی جدید این میزان تحقق به ۵۰ درصد برسد.
دکتر خنیفر، فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در امتداد بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در دانشگاه را نیز مثبت ارزیابی کرد و با اشاره به بازبینی دروس در دانشگاه فرهنگیان گفت: در این دانشگاه 20 برنامه درسی کارشناسی و کارشناسی ارشد بازبینی و به روز رسانی شده است.
وی، تصریح کرد: قبل از این دانشگاه فرهنگیان، دارای ۸۰۰ عضو هیات علمی بود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، دکتر حسین خنیفر، در آخر اعضای هیات علمی دانشگاه فرهنگیان را بعنوان پیشکسوتان پر افتخار دانشگاه معرفی نمود و اضافه کرد: این عزیزان به درستی و شایستگی برای تربیت و آموزش دانشجو معلمان در تلاش و تکاپو هستند.
منبع:

1399/06/31
13:48:35
5.0 / 5
1731
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور