معاون بین الملل دانشگاه تهران منصوب گردید

معاون بین الملل دانشگاه تهران منصوب گردید رئیس دانشگاه تهران طی حكمی، محمدحسین صراف زاده، استاد دانشكده مهندسی شیمی پردیس دانشكده های فنی دانشگاه تهران را به سمت معاون بین الملل این دانشگاه منصوب نمود.به گزارش کنکوری به نقل از دانشگاه تهران، طی حکمی از طرف محمود نیلی احمدآبادی رئیس دانشگاه تهران، محمدحسین صراف زاده به سمت معاون بین الملل این دانشگاه منصوب گردید.
در حکم محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران، خطاب به محمدحسین صراف زاده آمده است: «با توجه به توان علمی و تجارب باارزش جنابعالی، به سبب این حکم با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی، به مدت سه سال بعنوان معاون بین الملل دانشگاه تهران، منصوب می شوید. امید است با استعانت از پروردگار متعال و همیاری دانشگاهیان فرهیخته، مؤمن و متعهد، در انجام وظایف و مسئولیت های خطیر محوله موفق و مؤید باشید.
از جنابعالی انتظار دارد با برنامه ریزی دقیق و عملیاتی، دانشگاه را در تحقق اهداف راهبردی برنامه جامع سوم در جهت نقش آفرینی بیشتر در عرصه بین الملل، حرکت به سمت دانشگاه کارآفرین و ارتقای جایگاه اخلاق و مسئولیت پذیری اجتماعی یاری فرمائید».
رئیس دانشگاه تهران، همین طور در حکمی از خدمات محمدباقر قهرمانی، در مدت دو دوره تصدی مسئولیت این معاونت تقدیر و تشکر کرد.

1399/06/26
14:31:12
5.0 / 5
1495
تگهای خبر: آموزش , استاد , پژوهش , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور