اعلام نتایج فراخوان مدرسین دانشگاه علمی كاربردی

اعلام نتایج فراخوان مدرسین دانشگاه علمی كاربردی كنكوری: رئیس دانشگاه جامع علمی كاربردی از اعلام نتایج فراخوان مدرسی این دانشگاه آگاهی داد.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن اعلام این خبر اضافه کرد: در فراخوان جذب متقاضیان حق­التدریس مراکز علمی کاربردی سال ۹۸ که برای نخستین بار به صورت سامانه­ای و برخط در سراسر کشور برگزار شد، حدود ۴۰ هزار نفر وارد سامانه شدند که از این تعداد، قریب به ۱۹ هزار نفر شرایط اولیه را داشته و ثبت نام کردند.
وی افزود: در مجموع حدود ۶ هزار نفر متقاضی وارد کارگروه های بررسی توانایی علمی شدند و از این تعداد نزدیک ۳۰۰۰ نفر واجد شرایط شناخته شده و وارد مرحله بعد شدند.
دکتر امید بیان کرد: با اتمام بررسی هیات اجرایی معین، نتایج آرا و سوابق جهت بررسی نهایی در هیات اجرایی دانشگاه مطرح و نتایج امروز اعلام گردید و معاونت آموزشی این دانشگاه کدمدرسی این افراد را صادر می کند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، متقاضیانی که به نتایج اعتراض داشته باشند می ­توانند اعتراض خودرا در سامانه جامع جذب و مدرسان دانشگاه علمی کاربردی به آدرس jam.uast.ac.ir ثبت کنند.
منبع:

1399/06/25
13:20:00
5.0 / 5
1601
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور