با ابلاغ وزارت علوم؛

همه دانشجویان ملزم به تكمیل كارنامه سلامت روان شدند

همه دانشجویان ملزم به تكمیل كارنامه سلامت روان شدند بر طبق ابلاغ وزارت علوم تمام دانشجویان دانشگاه ها ملزم هستند در طرح پایش سلامت روان شركت كرده و پرسشنامه آنلاین مربوطه را تكمیل كنند.به گزارش کنکوری به نقل از مهر، تمام دانشجویان دانشگاه ها پیرو ابلاغ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سازمان امور دانشجویان درباب اجرای طرح پایش سلامت روان و طرح غربالگری توسط تمامی دانشجویان در همه مقاطع در سال۱۳۹۹، باید کارنامه سلامت روان را تکمیل کنند. شرکت در طرح و تکمیل پرسشنامه آنلاین برای تمام دانشجویان دانشگاه ها الزامی است.
دانشجویان برای ثبت نام و تکمیل پرسشنامه کارنامه سلامت روان باید به آدرس https: //portal.saorg.ir/mentalhealth مراجعه کنند. این طرح از ۱۵ شهریور ماه همزمان با بازگشایی دانشگاه ها شروع شده و تا ۱۵ آبان ماه ۹۹ ادامه خواهد داشت.
طرح پایش و غربالگری سلامت (روان و جسم) امسال برای نخستین بار برای همه دانشجویان شاغل به تحصیل از ۱۵ شهریورماه (همزمان با بازگشایی دانشگاه ها) و به صورت مجازی اجرا می شود و برای حمایت های روانی اجتماعی و بهداشتی از دانشجویان تغییراتی در پرسشنامه های قبلی باتوجه به شیوع ویروس کووید ۱۹ به وجود آمده است.
در کارنامه سلامت جسم سوالاتی در مورد وضعیت جسمانی و در کارنامه سلامت روان سوالاتی در مورد وضعیت روان شناختی در رابطه با تجارب ناخوشایند کرونا از دانشجویان پرسیده شده است.
در کارنامه سلامت جسم موارد مشکوک، محتمل و قطعی کرونا بررسی شده و توسط مراکز بهداشت و درمان پیگیری انجام می شود. دانشجویانی که خودشان یا یکی از اعضای خانواده بیماری شدید، بستری یا فوت داشته باشند، بررسی شده و توسط مراکز بهداشت و درمان پیگیری انجام می شود تا از خدمات بسته های خدمات روانی اجتماعی مراکز مشاوره دانشجویی بهره مند شوند.

1399/06/23
13:35:01
5.0 / 5
1552
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور