معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان اعلام كرد

آموزش ده هزار و هفتصد نومعلم مطابق با سند تحول

آموزش ده هزار و هفتصد نومعلم مطابق با سند تحول به گزارش كنكوری معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت: ده هزار و هفتصد نفر از نومعلمان مهارت های معلمی را منطبق با سند تحول فراگرفته اند.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، دکتر علی محمدی با بیان این که « از دو سال قبل اقدامات خوبی برای آموزش مهارت آموزان ماده ۲۸ در حوزه فرهنگی و اجتماعی منطبق با ساحت های شش گانه سند تحول شروع شده است» اظهار داشت: در دوره جدید برای هفت مهارت معلمی، تولید محتوا در چارچوب متن و فیلم آموزشی تهیه و در دسترس مهارت آموزان جهت شرکت در آزمون پودمان دوم که در ششم شهریور ماه برگزار شد، قرار گرفت.
وی ادامه داد: هفت مهارت معلمی که در آن تولید محتوا شده است شامل آموزش عمومی قرآن و عترت، آموزش مهارت های زندگی، آموزش فن بیان و سخنوری، آموزش برنامه ریزی فرهنگی، آموزش هنرهای تجسمی، آموزش کمک های اولیه و امداد و نجات و آموزش بیانیه گام دوم انقلاب است.
عضو هیئت رییسه دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اهمیت برگزاری دوره آموزشی مهارت آموزان ماده ۲۸ اظهار داشت: نیاز این افراد برای معلمی در حوزه دانشی کمتر و بیشتر در حوزه های فرهنگی، تربیتی و مهارت های معلمی است که با تلاش شبانه روزی همکاران دانشگاه و حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی محتوای الکترونیک هفت مهارت آماده و در سامانه آزمون مهارت آموزان ماده ۲۸ بارگذاری شده است.
وی با بیان اینکه شیوه آمادگی نومعلمان در چارچوب مهارت آموزان ماده ۲۸ در حوزه فرهنگی و اجتماعی تغییرات اساسی داشته است اضافه کرد: در جهت تربیت معلم شش ساحتی و معلم با کیفیت اقدامات موثری انجام شده است.
محمدی اشاره کرد: باید تلاش نماییم محور آموزش مهارت آموزان شغل شریف معلمی در امتداد رسالت اصلی دانشگاه در حوزه تربیتی و فرهنگی باشد و این مهم، بهتر است در متن اصلی برنامه ها و با اولویت دوره آموزشی مهارت آموزان ماده ۲۸ مورد توجه قرار بگیرد.
بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، معاون فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه در آخر اضافه کرد: بیش از ۹۵ درصد از شرکت کنندگان در آزمون فرهنگی مهارت آموزان موفق به کسب رتبه قبولی برای حضور در کلاس های درس از مهر امسال شده اند.
منبع:

1399/06/22
13:01:32
5.0 / 5
1705
تگهای خبر: آموزش , تولید , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور