مهلت انتخاب رشته داوطلبان ارشد دانشگاه آزاد

مهلت انتخاب رشته داوطلبان ارشد دانشگاه آزاد به گزارش كنكوری مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون كارشناسی ارشد سال ۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی تا ۲۵ شهریورماه ادامه دارد.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی که از روز یکشنبه ۱۶ شهریور شروع شده، تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۲۵ شهریورماه ادامه دارد.
آن دسته از داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ که بر مبنای کارنامه صادره از جانب سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده اند و علاقمند به انتخاب رشته محل های دایر در دانشگاه آزاد اسلامی هستند، می توانند با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته مندرج در ذیل کارنامه سازمان سنجش تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۲۵ شهریورماه با رفتن به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.
دفترچه راهنمای انتخاب رشته بر روی سامانه فوق در دسترس داوطلبان قرار گرفته شده است.
بر مبنای اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، همینطور به متقاضیان تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی سفارش می شود، پیش از انتخاب رشته نسبت به مطالعه دفترچه راهنما اقدام نمایند.1399/06/20
22:57:47
5.0 / 5
1826
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور