رئیس دانشگاه اعلام كرد

دریافت مجوز ایجاد ۴ رشته مقطع ارشد و افزایش رشته های دانشگاه علم و فرهنگ

دریافت مجوز ایجاد ۴ رشته مقطع ارشد و افزایش رشته های دانشگاه علم و فرهنگ به گزارش كنكوری رئیس دانشگاه علم و فرهنگ اعلام نمود كه مجوز چهار رشته تحصیلی در مقطع كارشناسی ارشد دریافت شده و بدین سان رشته های دایر در این دانشگاه به 91 رشته در تمامی مقاطع افزایش پیدا كرد.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، سیدسعید هاشمی با بیان این خبر اظهار داشت: چهار رشته جدید با عناوین «بیوشیمی»، «مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی»، «نانوفناوری گرایش نانومواد» و «مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست«(HSE) در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علم و فرهنگ دایر شد.
رییس دانشگاه علم و فرهنگ اضافه کرد: ارتباط موثر با پژوهشگاه ها و پژوهشکده های جهاددانشگاهی، رویکرد کارآفرینی، نگاه نوآورانه و ارتقای کیفی عملکرد دانشگاه در سایر رشته ها سبب افزایش اعتماد و ستاندن مجوزهای مذکور شده است.
گفتنی است؛ چهاررشته جدید دانشگاه علم و فرهنگ در مقطع کارشناسی ارشد با عناوین «بیوشیمی» با کدرشته 18177، «مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی» با کدرشته 22172، رشته «نانوفناوری گرایش نانومواد» با کدرشته 26643 و «مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست(HSE)» با کدرشته 26644 از سال جاری در دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد قرار گرفته و داوطلبان می توانند آنها را انتخاب کنند.1399/06/18
11:02:08
5.0 / 5
1777
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور