انتخاب رشته بیشتر از ۳۲ هزار پذیرفته شده آزمون ارشد

انتخاب رشته بیشتر از ۳۲ هزار پذیرفته شده آزمون ارشد سخنگوی سازمان سنجش آموزش كشور از انتخاب رشته بیشتر از ۳۲ هزار پذیرفته شده در آزمون كارشناسی ارشد ۹۹ اطلاع داد و اظهار داشت: این مهلت روز سه شنبه ۱۸ شهریور ماه آخر می پذیرد.


فاطمه زرین آمیزی در گفتگو با ایسنا ضمن بیان این مطلب، اظهار نمود: از ساعت ۲۰ روز گذشته(شنبه ۱۵ شهریور) کلید سئوالات و پاسخنامه کلیه رشته های امتحانی آزمون ارشد در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر گردید.
ایشان در ادامه خاطرنشان کرد: با عنایت به جابجایی کلید سئوالات ۳۴ تا ۶۳ کد رشته امتحانی ۱۳۵۹ در این آزمون، نمرات تصحیح شده و کارنامه برای داوطلبان این رشته در سایت سنجش آموزش کشور منتشر گردید و این مورد با ارسال پیامک به کلیه داوطلبان این رشته اطلاع رسانی شده است.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمود: آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در ایام ۱۶، ۱۷ و ۱۸ مرداد برگزار گردید و نتایج اولیه این آزمون روز پنج شنبه، ۱۳ شهریور بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.
زرین آمیزی با تاکید براینکه بیشتر از ۳۲ هزار و ۵۵۲ داوطلب در آزمون ارشد ۹۹ انتخاب رشته کردند، اظهار نمود: تعداد ۴۲۴ هزار و ۲۷۶ داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مجاز به انتخاب رشته شدند. مجازین آزمون ارشد تا روز سه شنبه، ۱۸ شهریورماه می توانند نسبت به ثبت کد رشته محل های انتخابی (حداکثر ۱۰۰ کد رشته محل) و تکمیل فرم مربوطه اقدام نمایند.1399/06/17
12:52:00
5.0 / 5
1757
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور