مهلت انتخاب رشته پذیرفته شدگان آزمون دستیاری امروز اختتام می یابد

مهلت انتخاب رشته پذیرفته شدگان آزمون دستیاری امروز اختتام می یابد بر طبق كارنامه اولیه داوطلبان چهل و هفتمین دوره آموزش پذیرش دستیار تخصصی كه از روز چهارشنبه 12 شهریور ماه جاری بر روی سایت مركز سنجش آموزش پزشكی قرار گرفته، پذیرفته شدگان این آزمون تا آخر وقت امروز جمعه 14  شهریور می توانند نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نمایند.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، برمبنای تصمیم دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی سوال ۱۹۱ دفترچه A و معادل آن در دفترچه B سوال ۱۸۹ و در دفترچه C سوال ۱۹۷ و در دفترچه D سوال ۱۹۱ حذف شد که در کارنامه علمی (شامل نمره کل از ۶۰۰ نمره و رتبه در هر یک از پنج گروه آموزشی) اعمال شد و داوطلبانی که نمره کل از ۶۰۰ آنها کمتر از ۱۵۰ باشد مجاز به انتخاب رشته محل نیستند.
داوطلبان مجاز به انتخاب رشته محل نیز تا آخر وقت امروز ۱۴ شهریور ماه مهلت دارند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی و بعد از مطالعه دقیق مفاد دفترچه راهنمای انتخاب رشته خود اقدام نمایند.
چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیاری تخصصی پزشکی سال ۹۹ روز پنجشنبه ۱۶ مرداد ۹۹ با رقابت بیش از ۱۴ هزار و ۶۷۸ داوطلب و با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شد.1399/06/14
17:34:22
5.0 / 5
1792
تگهای خبر: آموزش , پزشكی , داوطلب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور