وزیر علوم عنوان كرد؛

پروژه های ناتمام را برای دولت آینده به حداقل می رسانیم

پروژه های ناتمام را برای دولت آینده به حداقل می رسانیم به گزارش كنكوری وزیر علوم در آیین افتتاح مجازی پروژه های منتخب مراكز آموزش عالی اعلام نمود: در سال پایانی دولت برنامه ریزی ها به صورتی خواهد بود كه تعداد پروژه های ناتمام برای دولت آینده را به حداقل برسانیم.به گزارش کنکوری به نقل از وزارت علوم، منصور غلامی در آیین افتتاح مجازی پروژه های عمرانی قابل بهره برداری و منتخب دانشگاه ها، مراکز آموزشی، پژوهشی و فناوری که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت انجام گرفت، اعلام نمود: در سال پایانی دولت، برنامه ریزی ها به صورتی خواهد بود که تعداد پروژه های ناتمام برای دولت آینده را به حداقل برسانیم.
غلامی با تشکر از همه دست اندرکاران در به نتیجه رساندن و اتمام پروژه های عمرانی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی تصریح کرد: امروز شاهد افتتاح پروژه های عمرانی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی بعنوان نمونه ای از تلاش همکاران دانشگاهی هستیم.
وزیر علوم با تشکر از حمایت های سازمان برنامه و بودجه در این شرایط، این حمایت ها را عامل اصلی و مهم در اتمام پروژه ها دانست و اظهار داشت: آنچه در این هفت سال در آموزش عالی اتفاق افتاده، تلاش مستمر برای اتمام پروژه های در دست راه اندازی بوده است.
وی با اشاره به اینکه ظرفیت و توانمندی به حد نهایی و قابل اعتماد در جامعه علمی کشور وجود دارد، تصریح کرد: لازم است مسؤلان و برنامه ریزان کشور مساعدت کنند تا این ظرفیت علمی و فناوری امکان بروزشان در جامعه فراهم گردد و شاهد توسعه کشور مبتنی بر علم و فناوری باشیم.
وزیر علوم اظهار داشت: در بخش های مختلف آموزش عالی دستاوردهای مناسبی برای عرضه به مردم داشته و داریم که می توانند در فرصت های مناسبی عرضه شوند و حتما باید به خود باوری در کشور امیدوار باشیم.
در این نشست مجازی که با حضور وزیر علوم، معاونان این وزارت، مسؤلان سازمان برنامه و بودجه و رؤسای دانشگاه ها و مراکز پژوهشی برگزار شد، بعضی از ۱۶۰ پروژه عمرانی اتمام یافته و قابل بهره برداری دانشگاه ها، مراکز آموزشی، پژوهشی و فناوری افتتاح شدند و همینطور عملیات راه اندازی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه جندی شاپور شروع شد.


منبع:

1399/06/12
08:40:18
5.0 / 5
2277
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور