رئیس دانشگاه جامع علمی كاربردی خبر داد

امكان تحصیل در دانشگاه علمی كاربردی برای ایرانی ها خارج از كشور

امكان تحصیل در دانشگاه علمی كاربردی برای ایرانی ها خارج از كشور به گزارش كنكوری رئیس دانشگاه جامع علمی كاربردی از فراهم شدن زمینه تحصیل مجازی متقاضیان خارج از كشور (ایرانیان خارج از كشور) در این دانشگاه اطلاع داد.محمدحسین امید در گفتگو با خبرنگار مهر اضافه کرد: برای متقاضیان دانشگاه جامع علمی کاربردی در خارج از کشور، (ایرانیان خارج از کشور) در حال پیشبینی آموزش مجازی تک پودمان هستیم.
وی افزود: این ظرفیت در دانشگاه جامع علمی کاربردی در حال ایجاد شدن است.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به برنامه های دانشگاه جامع علمی کاربردی در حوزه بین الملل اظهار داشت: برنامه های دانشگاه علمی کاربردی در حوزه بین الملل در حال پیشرفت است.
وی افزود: یکی از برنامه های ما در حوزه بین الملل تبادل دانشجو بود که به نتیجه رسید، البته به مشکل همه گیری کرونا برخورد کردیم ولی در نخستین سری قراراست برخی از دانشجویان را به یکی از دانشگاه های آلمان اعزام نماییم.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اضافه کرد: مقدمات اعزام دانشجویان، گزینش و مصاحبه آنها انجام شده و معرفی شده اند و منتظر پاسخ هستیم. با عنایت به محدودیت هایی که در این سفر وجود دارد اگر مشکلی پیش نیایید می توانیم برخی از دانشجویان خویش را برای گذراندن دوره های عملی در کارخانجات اعزام نماییم.

1399/06/09
14:07:26
5.0 / 5
1594
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور