ابلاغ دستورالعمل اجرایی آزمون دانشنامه فوق تخصصی

ابلاغ دستورالعمل اجرایی آزمون دانشنامه فوق تخصصی كنكوری: دبیرخانه شورای آموزش پزشكی و تخصصی، دستورالعمل اجرایی ثبت نام سی و چهارمبن دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی شهریور ماه 1399 را ابلاغ نمود.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، آزمون کتبی سی وچهارمین دوره دانشنامه فوق تخصصی به صورت تمام الکترونیک در روز شنبه مورخ ۲۹ شهریور ماه ۹۹ طبق برنامه زمانبندی که متعاقباً اعلام خواهد گردید، در دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سطح کشور برگزار می شود.
در این راستا، محل شرکت در آزمون کتبی هر داوطلب حداکثر تا تاریخ ۲۲ شهریور بوسیله مرکز سنجش آموزش پزشکی تعیین و اطلاع رسانی خواهد شد. به همین ترتیب حوزه امتحانی هر داوطلب نیز بنا به راهنمای مربوطه در هنگام صدور کارت ورود به آزمون از طرف مرکز سنجش آموزش پزشکی تعیین و به اطلاع کلیه داوطلبان رسانیده خواهد شد.
کلیه افرادی که در موعد مقرر ثبت نام کرده اند می بایست جهت اطلاع از واجد شرایط بودن جهت شرکت در آزمون در تاریخهای ۲۱ و ۲۲ شهریورماه ۹۹ به سایت اینترنتی مرکز سنجش پزشکی مراجعه نمایند.
همین طور داوطلبان لازم است تا تاریخ ۱۵ آذر ماه سالجاری دوره دستیاری خودرا به انتها برسانند. کلیه دستیاران رشته های فوق تخصصی می بایست حداکثر ظرف مدت یکسال بعد از اتمام دوره آموزش خود در آزمون گواهینامه و دانشنامه رشته مربوطه شرکت کنند و در صورت عدم شرکت یک دوره مردودی محاسبه می گردد.
برمبنای اعلام مرکز سنجش پزشکی، مردودین آزمون گواهینامه فوق تخصصی از سی و سومین دوره این آزمون و به بعد( ازسال ۹۸ و پس از آن) مشمول یک سال تمدید دوره می شوند و حداکثر بعد از سه بار مردودی از سیستم آموزشی به عنوان دستیار فوق تخصصی اخراج میگردند.
شایان ذکر است، دارندگان گواهینامه رشته های فوق تخصصی بالینی، مشمول محدودیت تعداد دفعات شرکت درآزمون کتبی دانشنامه فوق تخصصی نمی باشند
کلیه دستیاران فوق تخصصی که در سالهای ما قبل، دوره دستیاری را به پایان رسانده اند و در آزمون نهایی شرکت ننموده و یا موفق به کسب حد نصاب لازم نشدند، از سال ۱۳۹۸ بمدت سه سال فرصت دارند که درآزمون گواهینامه – دانشنامه رشته های فوق تخصصی شرکت کنند و در صورت عدم کسب حد نصاب قبولی گواهینامه، مشمول یکسال تمدید دوره خواهند بود.
تبصره ۱: افرادی که در آزمون نهایی کتبی گواهینامه فوق تخصصی بعد از یکسال تمدید دوره مردود شده اند منحصراً یک نوبت دیگر مجاز به شرکت درآزمون کتبی مذکور میباشند.
تبصره۲: تعیین محل تمدید دوره بعهده هیات ممتحنه رشته مربوطه میباشد
منبع:

1399/06/05
13:44:56
5.0 / 5
1654
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور