رئیس سازمان سنجش تاكید كرد

انتشار دفترچه سئوالات كنكور در فضای مجازی كذب است

انتشار دفترچه سئوالات كنكور در فضای مجازی كذب است به گزارش كنكوری رئیس سازمان سنجش آموزش كشور با تاكید بر اینكه انتشار دفترجه سئوالات كنكور نود و نه خین برگزاری آزمون و پیش از اعلام رسمی از طرف سازمان سنجش، كذب و كلاهبرداری است اظهار داشت: كلاهبرداران دفترچه سئوالات كنكور سال نود و هشت را با عنوان دفترچه سئوالات كنكور امسال در فضای مجازی منتشر نمودند. بدین سبب داوطلبان گول این كلاهبرداریها را نخورند.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، دکتر ابراهیم خدایی در حاشیه بازدید از حوزه امتحانی کنکور 99 در دانشگاه الزهرا، درباب شایعه فروش سئوالات آزمون طی روزهای اخیر اظهار داشت: درباب امنیت سئوالات امتحانی کنکور و لو رفتن آنها باید بگویم که پاسخ دقیق به این شایعه زمان زیادی نمی برد. برای اینکه همین امروز سئوالات آزمون داوطلبان گروه آزمایشی هنر 2 ساعت بعد از اتمام این آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.
ایشان سپس اشاره کرد: هر کسی ادعا دارد سئوالات کنکور 99 لو رفته است می تواند آن سئوالات را با سئوالاتی که پس از آزمون منتشر خواهد شد مقایسه کند. بدین سبب مباحثی که دراین زمینه در فضای مجازی انتشار یافته بود آنچنان ناشیانه بوده و کلاهبرداری آن روشن است که با کمی دقت می شود به دروغین بودن آن پی برد.
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اشاره کرد: کلاهبرداران دفترچه سئوالات سال قبل را با عنوان دفترچه کنکور 99 در فضای مجازی منتشر نموده اند. بدین سبب هر زمانی که دفترچه های ما منتشر شود پی بردن به این ادعا آن چنان هم نیاز به تخصص فنی ندارد و به آسانی می شود به این کلاهبرداری پی برد.
دکتر خدایی اشاره کرد: الته در نشر اینگونه شایعات داوطلبان کنکور هم مقصر هستند که به این نوع کلاهبرداری ها اعتماد می کنند. به یقین می گویم این نوع شایعات کذب است و نتایج آن پس از آزمون مشخص خواهدشد.
منبع:

1399/05/30
11:24:04
5.0 / 5
1703
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور