آغاز رقابت برای تصاحب صندلی های ارشد دانشگاه های علوم پزشكی

آغاز رقابت برای تصاحب صندلی های ارشد دانشگاه های علوم پزشكی به گزارش كنكوری پروسه برگزاری آزمون كارشناسی ارشد رشته های علوم پزشكی -به عنوان پنجمین آزمون كرونایی سال 99 - از ساعت 7: 30 بامداد امروز شروع شد.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، بعد از برگزاری آزمون های دکتری تخصصی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، "دکتری تخصصی وزارت بهداشت"، "کارشناسی ارشد سال ۹۹" و "چهل و هفتمین آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی" طی دو هفته اخیر رقابت داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی بعنوان پنجمین آزمون کرونایی مرداد ماه، در نوبت بامداد و عصر روز پنجشنبه ۲۳ مرداد و بامداد و عصر روز جمعه ۲۴ مرداد در ۳۵ حوزه امتحانی با رقابت ۸۱ هزار و ۱۷ داوطلب برگزار می گردد.
فرایند آزمون نوبت بامداد از ساعت ۷: ۳۰ بامداد آغاز می شود و آزمون راس ساعت ۹ بامداد برگزار می گردد. در نوبت عصر نیز پروسه برگزاری از ساعت ۱۴: ۳۰ شروع شده و آزمون راس ساعت ۱۶ برگزار می گردد.
توزیع کارت ورود به جلسه آزمون فوق به همراه برگه راهنما و سایر اطلاعات مربوط به اجرای آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی داوطلبان نیز که از روز ۱۹ مرداد شروع شده بود بعد از دو بار تمدید روز گذشته ۲۲ مرداد به انتها رسید. برمبنای اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی تعداد ۸۱ هزار و ۱۷ داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۹۹ ثبت نام کرده اند و از ورود داوطلبان فاقد کارت ورود به جلسه آزمون و کارت شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه)، به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.
طبق اعلام وزارت بهداشت، داوطلبان فقط مجاز هستند مداد، پاک کن، کارت شناسایی معتبر و ماسک (و فقط برای ۷ رشته مشخص شده ماشین حساب ساده) به همراه داشته باشند.
مدت زمان پاسخگویی به سوالات در رشته آمار زیستی ۱۱۰ دقیقه، رشته مهندسی پزشکی بیوالکتریک ۱۲۰ دقیقه و بقیه رشته ها به مدت ۱۶۰ دقیقه است.
همچنین بمنظور رعایت نکات بهداشتی و حفظ سلامتی کلیه داوطلبان، افرادی که مبتلا به بیماری کرونا هستند از سایر داوطلبان جدا شده و در فضایی مجزا امتحان خواهند داد و برای حفظ سلامتی، کلیه داوطلبان باید بعد از اتمام آزمون تا زمان اعلام عوامل اجرایی آزمون، همچنان در صندلی خود مستقر باشند تا مجوز خروج به تدریج و با رعایت فاصله اجتماعی، صادر شود.
منبع:

1399/05/24
15:51:52
5.0 / 5
1857
تگهای خبر: آموزش , امتحان , پزشكی , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور