سخنگوی سازمان سنجش آموزش كشور اعلام كرد

آخر رقابت بیشتر از ۳۲۱ هزار داوطلب ارشد در نخستین روز برگزاری آزمون

آخر رقابت بیشتر از ۳۲۱ هزار داوطلب ارشد در نخستین روز برگزاری آزمون به گزارش كنكوری سخنگوی سازمان سنجش آموزش كشور با تاكید بر این كه نخستین روز برگزاری آزمون كارشناسی ارشد بدون هیچ تاخیری در تمامی حوزه های امتحانی برگزار شد، اظهار داشت: امروز پیامكی را به منظور نظرسنجی از روش اجرای پروتكل های بهداشتی به داوطلبان ارسال خواهیم كرد.


فاطمه زرین آمیزی در گفتگو با ایسنا، گزارشی از روند برگزاری نخستین روز آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ عرضه داد و اظهار داشت: این آزمون از ساعت ۸ و نیم بامداد امروز در ۸۰ شهرستان کشور به صورت همزمان برگزار گردید و خوشبختانه تابحال گزارشی از تخلف در آزمون عرضه نشده است.
ایشان در ادامه خاطرنشان کرد: در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ تعداد ۶۴۷ هزار و ۵۵۴ داوطلب شرکت کردند که از این تعداد ۵۱۴ هزار نفر آنها موفق به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون شدند.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر این که آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ طی سه روز متوالی یعنی تا شنبه ۱۸ مرداد ماه برگزار می شود، اظهار داشت: تعداد ۳۲۱ هزار و ۵۰۴ داوطلب برای رقابت در ۳۳ رشته امتحانی در بامداد امروز در جلسه آزمون شرکت کردند.
زرین همینطور با تاکید بر این که تمامی پروتکل های بهداشتی آزمون کارشناسی ارشد امروز اجرا شد، اظهار داشت: آزمون امروز سر موعد مقرر بدون هیچ تاخیری در تمامی حوزه ها برگزار گردید و پس از برگزاری آزمون با ارسال پیامکی به داوطلبان در مورد روش اجرای پروتکل های بهداشتی نظرسنجی صورت خواهد گرفت.
او در آخر تصریح کرد: نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد دهه دوم شهریور و نتایج نهایی آن هم اواخر مهر اعلام می شود.
منبع:

1399/05/18
16:00:56
5.0 / 5
2424
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور