فتحی:

مجلس بر اجرای پروتكل های بهداشتی در آزمون سراسری نظارت می كند

مجلس بر اجرای پروتكل های بهداشتی در آزمون سراسری نظارت می كند یك عضو هیات رییسه كمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه مجلس بر روند اجرای پروتكل های بهداشتی در برگزاری كنكور سراسری نظارت می كند، اظهار داشت كه باید حوزه های برگزاری كنكور افزایش پیدا كرده و در زمان آزمون سراسری پروتكل های بهداشتی به صورت  سختگیرانه اجرایی شود.


محسن فتحی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: طبق توافق صورت گرفته برای برگزاری کنکور، ستاد ملی مبارزه با کرونا پروتکل های برگزاری آزمون سراسری را به سازمان سنجش و وزارت علوم ابلاغ خواهد نمود که در صورت تضمین برای انجام آن مجوز برگزاری کنکور صادر می شود.
وی اظهار داشت که دو کمیسیون بهداشت و آموزش مجلس ناظر بر اجرای صحیح پروتکل های بهداشتی در آزمون سراسری هستند چه اینکه حفظ جان داوطلبان از هر چیزی واجب تر است، بنابراین باید سازمان سنجش و وزارت علوم تمامی پروتکل های ستاد کرونا را اجرایی کنند.
این نماینده مجلس با تاکید مجدد بر اینکه مجلس بر روند اجرای پروتکل های بهداشتی در برگزاری کنکور نظارت می کند، اضافه کرد: تلاش این است که با رعایت این پروتکل ها صدمه ای به کسی وارد نشود و در نهایت کنکور بدون مشکل برگزار گردد.
فتحی افزایش حوزه های امتحانی و رعایت سختگیرانه پروتکل های بهداشتی را ضروری خواند و افزود: می توان با کاهش تراکم جمعیت و انجام تمهیداتی همچون توزیع ماسک و گندزدایی محل آزمون پیش از برگزاری آن کنکور را برگزار کرد.
منبع:

1399/05/17
22:24:57
5.0 / 5
2488
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور