مهلت ثبت نام پذیرش بدون آزمون كارشناسی ارشد وزارت بهداشت تمدید گردید

مهلت ثبت نام پذیرش بدون آزمون كارشناسی ارشد وزارت بهداشت تمدید گردید به گزارش كنكوری مهلت ثبت نام دانشجویان استعداد درخشان در دوره های بدون آزمون، مقطع كارشناسی ارشد پزشكی تا ۱۷ مرداد ماه تمدید گردید.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی در ایام ۲۳ و ۲۴ مردادماه ۹۹ برگزار می گردد و کلیه متقاضیان استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون واجد شرایط، که در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی ثبت نام کرده و کد رهگیری دریافت کرده اند باید از تاریخ ۱۲ تا ۱۷ مرداد از راه سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی sanjeshp.ir نسبت به ثبت نام این سهمیه با انتخاب گزینه الف اقدام نمایند.
افراد متقاضی سهمیه استعداد درخشان بدون آزمون واجد شرایط که موفق به ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد نشده اند، باید طی روزهای ۱۲ تا ۱۷ مرداد ابتدا ثبت نام اولیه را انجام دهند و برای این کار گزینه ب را برگزیده و ثبت نام را نهایی کرده و کد رهگیری دریافت نمایند. سپس در همان زمان از راه گزینه الف با وارد کردن کد رهگیری نسبت به ثبت نام استعداد درخشان اقدام نمایند.
همه افراد متقاضی استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون باید از ۱۹ تا ۲۲ مردادماه ۹۹ جهت ثبت نام در دانشگاه و معرفی به مرکز سنجش آموزش پزشکی، به دانشگاه محل تحصیل خود رجوع کنند.
طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، انتخاب رشته محل همزمان با سایر داوطلبان عادی در تاریخ های اعلام شده در سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی خواهد بود و تغییر سهمیه استعداد درخشان بعد از معرفی دانشگاه و ثبت در سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی امکان پذیر نیست.
منبع:

1399/05/16
23:47:16
5.0 / 5
1906
تگهای خبر: آموزش , پزشكی , تحصیل , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور