رئیس دانشگاه خبر داد:

شروع سال تحصیلی جدید در دانشگاه علمی كاربردی از ۱۵ شهریورماه

شروع سال تحصیلی جدید در دانشگاه علمی كاربردی از ۱۵ شهریورماه رئیس دانشگاه جامع علمی كاربردی با اشاره به ضرورت آمادگی مدرسان برای شروع سال تحصیلی جدید اظهار داشت: 15شهریور ماه شروع سال تحصیلی جدید است و در نیمسال آینده آموزشها اساسا به صورت مجازی خواهد بود.به گزارش کنکوری به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، محمدحسین امید با اشاره به وضعیت مدرسین دانشگاه جامع علمی کاربردی اشاره نمود و اظهار داشت: تا سال ۱۳۹۷ بیش از ۹۳ هزار مدرس داشتیم که با پایش و ارزیابی صلاحیت مدرسان هم اکنون به کمتر از ۳۰هزار نفر رسیده است. مدرسین این دانشگاه باید خودرا برای روبرو شدن با نسل جدید دانشجو آماده کنند چون بافت دانشجویی ما تغییر کرده است.
وی با اشاره به کاهش سن دانشجویان بیان کرد: میانگین سن دانشجویان از ۴۰ به ۲۷سال رسیده است، سابقا اغلب دانشجویان ما کارمند بودند ولی حالا این وضعیت تغییر کرده است و ازدو سال پیش که پذیرش در سهمیه شاغلین این دانشگاه حذف شد، ۹۳ درصد دانشجویان سال ۱۳۹۸ این دانشگاه غیرشاغل بودند.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به ضرورت آمادگی مدرسان برای شروع سال تحصیلی جدید یاد آور شد: ۱۵شهریور ماه شروع سال تحصیلی جدید است و در نیمسال آینده آموزشها اساسا به صورت غیرحضوری و مجازی انجام می شود.
وی افزود: پس باید مدرسان جهت تولید محتوا برای ۱۶جلسه آماده باشند و زمان کافی برای آماده سازی محتوا وجود دارد. البته استانها باید از شرکت های دانش بنیان برای برگزاری کلاسهای آنلاین نیز بهره گیرند.

1399/05/02
17:16:31
5.0 / 5
2109
تگهای خبر: آموزش , آنلاین , تحصیل , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور