آغاز برگزاری آزمون های آزمایشی مجازی دانشجویان علمی كاربردی

آغاز برگزاری آزمون های آزمایشی مجازی دانشجویان علمی كاربردی به گزارش كنكوری مانور آزمون های متمركز نیم سال دوم تحصیلی ۹۹-۹۸ دانشگاه جامع علمی كاربردی به صورت غیرحضوری(برخط) شروع شد و تا اول مرداد ادامه دارد.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، دکتر محسن محمدزاده ضمن بیان این مطلب از آغاز برگزاری مانور الزامی آزمون متمرکز آخر نیم سال دوم ۹۹-۹۸ به صورت غیرحضوری (برخط) در این دانشگاه اطلاع داد و اظهار داشت: با عنایت به آغاز آزمون های متمرکز دانشجویان، مانور آزمایشی این آزمون ها به منظور آشنایی دانشجویان با سامانه و هم تایید اطلاعات از ساعت ۸ بامداد روز دوشنبه ۳۰ تیر ماه سالجاری آغاز شد و تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه اول مرداد ادامه دارد.
ایشان در ادامه خاطرنشان کرد: دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی باید برای تایید مشخصات فردی و آزمونی خود با ورود به سامانه http: //examuast.ir در این مانور آزمون شرکت نمایند.
دکتر محمدزاده بیان نمود: تابحال حدود ۸۶ هزار دانشجو (۵۷ درصد دانشجویان) در مانور فوق شرکت کرده اند که انتظار می رود تا آخر روز چهارشنبه مابقی دانشجویان هم به سامانه مربوط وارد و نسبت به تایید اطلاعات فردی و آزمونی و شرکت در نظرسنجی اقدام نمایند.
معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی تصریح کرد: صرفاً دانشجویان مشمول آزمون متمرکز باید در مانور فوق شرکت نمایند همینطور در صورت عدم شرکت این دسته از دانشجویان در مانور، امکان شرکت در امتحانات متمرکز برای آنها فراهم نخواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی، آزمون های متمرکز دانشگاه جامع علمی کاربردی از تاریخ ۱۱ تا ۱۷مردادماه سالجاری برگزار می گردند.
منبع:

1399/05/01
23:38:54
5.0 / 5
2119
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور