دانشگاه پیام نور اعلام كرد

ابلاغ دستورالعمل انتقال و مأموریت اعضای هیات علمی

ابلاغ دستورالعمل انتقال و مأموریت اعضای هیات علمی به گزارش كنكوری دستورالعمل انتقال و مأموریت اعضای هیأت علمی دانشگاه پیام نور بر حسب ایجاد امكان ثبت و پاسخگویی به درخواست متقاضیان از راه سامانه erp.pnu.ac.ir، مورد تجدید نظر قرار گرفته و در جلسه هیأت اجرایی جذب اعضای هیأت علمی تصویب گردید.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، بر مبنای اعلام دانشگاه پیام نور، رشته محل های مورد تقاضای استان ها برای انتقال یا مأموریت عضو هیأت علمی استعلام و نتایج استخراج شده و لازم است با توجه به دستورالعمل مصوب و استعلام بعمل آمده از استان ها، ضمن اعلام تقویم زمانی ثبت درخواست انتقال و مأموریت، از راه ERP، ضروریست موارد زیر در نظر گرفته شود:
۱ـ در بررسی و تایید یا عدم تایید درخواست های عرضه شده از جانب افراد متقاضی، در نظر گرفتن سیاست های ابلاغی و هم مصوبه های شورای ساماندهی دانشگاه پیام نور ضروری می باشد.
۲ـ با عنایت به سیاست دانشگاه در خصوص اهمیت آموزش الکترونیک و ضرورت برنامه ریزی و هماهنگی تدریس از راه LMS، لازم است در تصمیم گیری برای انتقال یا مأموریت اعضای هیأت علمی حداکثر بررسی کارشناسی انجام و تأمین نیازهای آموزشی مرکز/واحدها به شیوه LMS در دستور کار قرار گرفته و اصل بر رعایت سیاست های شورای ساماندهی دانشگاه باشد.
همینطور مطابق دستورالعمل، در پاسخگویی به درخواست انتقال و مأموریت عضو (صرفاً یکی از دو وضعیت انتقال یا مأموریت قابل انتخاب و تایید از جانب استان می باشد)، از تایید درخواست به دو صورت «انتقال یا ماموریت» موکداً اجتناب شود.
درخواست متقاضیان بایستی در سامانه انتقال و مأموریت اعضای هیات علمی که در erp.pnu.ac.ir پیشبینی شده است، مطابق راهنمای پیوست توسط عضو هیأت علمی تا تاریخ ۲۵ تیرماه ثبت گردد.
بعد از ثبت درخواست اولیه عضو و اتمام زمان درخواست در تاریخ ۲ مرداد ۹۹، مطابق فرایند پیشبینی شده، درخواست توسط مراجع ذیصلاح تایید و حداکثر تا تاریخ ۲۵ مردادماه به دبیرخانه هیأت اجرایی جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه اعلام گردد.
چارت جریانی ثبت و تایید یا رد درخواست ها توسط مراجع ذیصلاح به شرخ زیر است:
دریافت درخواست اولیه عضو ـ حداکثر تا دوم مرداد۹۹، بررسی توسط رئیس مرکز/واحد در صورت مخالفت اختتام فرایند و در صورت موافقت، ارسال مستندات حداکثر تا تاریخ ۴مرداد۹۹ به اداری استان مبدأ، آماده سازی برای طرح در شورای آموزشی مبدأ و دریافت نظر رئیس استان مبدأ در صورت مخالفت اختتام فرایند و در صورت موافقت ارجاع به رئیس مرکز/واحد مقصد حداکثر تا تاریخ ۷ مرداد ۹۹ در صورت مخالفت اختتام و عودت درخواست به استان مبدأ و در صورت موافقت، ارسال نظر به همراه مستندات به اداری استان مقصد.

آماده سازی برای طرح در شورای آموزشی استان مقصد و دریافت نظر رئیس استان مقصد در صورت مخالفت اختتام و عودت درخواست به استان مبدأ و در صورت موافقت، ارجاع به دبیرخانه هیأت اجرایی جذب اعضای هیأت علمی حداکثر تا تاریخ ۲۷ مرداد.

نکته: ۲-۱: علاوه بر ثبت اطلاعات در ERP، استان مبدا بایستی کلیه اطلاعات عضو مربوطه را مطابق فرم اکسل پیوست تکمیل و به همراه صورتجلسه شورای آموزش استان طی نامه ای جداگانه به دبیرخانه هیأت اجرایی جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه تا تاریخ ۲۷/۰۵/۹۹ ارسال نماید.
نکته: ۲-۲ از ارسال درخواست هایی که در سطح استان مبدا و یا مقصد موافقت نشده است، اجتناب شود.
بر طبق این ابلاغیه، اطلاعات مندرج در فرم پیوست بایستی مطابق سیستم گلستان و ذکر آمار دانشجو و اعضای هیأت علمی مبدأ و مقصد صورت پذیرد و هرگونه مغایرت در آمارهای اعلامی منجر به عدم بررسی درخواست خواهد شد.
همینطور در اعلام آمار دانشجو و عضو هیأت علمی به تناسب مبدأ و مقصد بایستی رشته و گرایش رعایت و با عنایت به گرایش اطلاعات اعلام گردد.
مأموریت و یا انتقال اعضای هیأت علمی پیمانی با مرتبه مربی که در سال ۱۳۹۷ تاییدیه ایشان از سوی مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت متبوع صادر گردیده است، ممنوع بوده و امکان مأموریت و یا انتقال وجود ندارند. در موارد ضروری و خاص، علل توجیهی ذکر تا بعد از بررسی در کارگروه نتیجه اعلام گردد.
عرضه موافقت مراکز مبدأ و مقصد و تایید رؤسای محترم استان های مربوطه هم الزامی است.
بر این اساس، انتقال اعضای هیأت علمی پیمانی مشروط، بورسیه جایابی شده، مربیان، مأمور به تحصیل، مربیان آموزشیار، دستیاران آموزشی، شاغلین طرح سربازی و اعضای هیأت علمی قراردادی به سایر مراکز و واحدها ممنوع می باشد.
مأموریت و یا انتقال بین استانی صرفا برای اعضای هیأت علمی با مرتبه حداقل استادیاری و با موافقت استان های مبدأ و مقصد و تایید شورای آموزشی استان های مربوطه قابل بررسی است.
توضیح:
الف: در صورت عدم رعایت هریک از موارد هشت گانه فوق، درخواست قابل بررسی نیست.
ب: امکان دریافت و بررسی درخواست از جانب استان ها بعد از موعد مقرر میسر نمی باشد.
ج: الزامی است به اعضای محترم ابلاغ که از رجوع حضوری و عرضه درخواست خارج از فرایند اعلام شده در بخشنامه اجتناب فرمایند. هرگونه درخواست بدون رعایت فرایند قابل بررسی نمی‎باشد.
1399/04/29
20:46:48
5.0 / 5
2523
تگهای خبر: آموزش , استاد , بورسیه , تحصیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور