آیت الله سعیدی:

اقدامات شورای نگهبان تضمین كننده اسلامیت و جمهوریت نظام است

اقدامات شورای نگهبان تضمین كننده اسلامیت و جمهوریت نظام است به گزارش كنكوری تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) اقدامات شورای نگهبان را تضمین كننده اسلامیت و جمهوریت نظام دانست و اضافه كرد: عده ای از روی جهل و یا غرض، شورای نگهبان و كارهای آنرا زیر سوال می برند.


به گزارش کنکوری به نقل از مهر، آیت الله سید محمد سعیدی ظهر پنجشنبه در دیدار با اعضای دفتر شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان چشم بینای نظام اسلامی شمرده می شود بدین سبب پاسداری از آن ضروری می باشد. وی نظارت ها و اقدامات شورای نگهبان را تضمین کننده اسلامیت و جمهوریت نظام دانست و اضافه کرد: عده ای از روی جهل و برخی نیز با غرض ورزی شورای نگهبان و کارهای آنرا زیر سوال می برند. وی اطلاع رسانی جامع، منطقی و کامل از کارهای شورای نگهبان را سبب جهل زدایی و خنثی شدن اغراض مغرضین دانست و اشاره کرد: عمل به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب درباب اهمیت امید آفرینی امری لازم است که باید مورد توجه قرار گیرد. تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) با تاکید بر اینکه مسئولان باید از طرح برخی دعواها در فضای مجازی و کشاندن آن میان مردم که سبب یاس و ناامیدی می شود پرهیز کنند، اضافه کرد: مسئولان با همکاری و تعامل با یکدیگر برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم تلاش کنند.

وی بیان کرد: شورای نگهبان در برگزاری انتخابات مختلف نقش نظارتی بسیار عالی و گسترده ای داشته که نیازمند قدردانی است. وی با تاکید بر اینکه باید نحوه ثبت نام افراد در انتخابات همراه با یک ضابطه و قاعده مشخص باشد، اضافه کرد: باید افرادی که دارای صلاحیت لازم هستند در این حوزه حضور یابند.


منبع:

1399/04/27
21:25:56
5.0 / 5
2168
تگهای خبر: ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور