دبیر سیزدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری:

كتاب سیزدهمین جشنواره شهید مطهری منتشر گردید

كتاب سیزدهمین جشنواره شهید مطهری منتشر گردید به گزارش كنكوری دبیر سیزدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری در افتتاحیه این جشنواره اظهار داشت: خوشحالم كه در مقابل چالش كرونا سر خم نكردیم و تسلیم نشدیم و با برگزاری مجازی این مراسم به اهداف مورد نظر دست یافتیم.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، دکتر عظیم میرزازاده در مراسم افتتاحیه سیزدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری، بیست و یکمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی که همزمان با دومین جشنواره دانشجویی ایده های نوآورانه به صورت مجازی برگزار شد، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: هدف اصلی از برگزاری جشنواره مطهری، معرفی و تجلیل از فرایندهای آموزشی برتر است و ین جشنواره در دو سطح دانشگاهی و کشوری برگزار می شود؛ ضمن اینکه می توانیم با برگزاری این جشنواره به ترویج نوآوری و معرفی فرایندهای جدیدی که به ارتقاء کمک نماید، دست یابیم.
دبیر سیزدهمین جشنواره شهید مطهری با اشاره به تاریخچه برگزاری این جشنواره، تصریح کرد: از سال ۹۴ و همزمان با برگزاری هشتمین جشنواره مطهری، دبیرخانه دائمی همایش در تهران تشکیل شد و ۶ حیطه فعلی شکل گرفت. در واقع پس از اختتام دوازدهمین جشنواره شهید مطهری، سه جلسه با داوران جشنواره انجام شد تا چالش های مسیر بررسی بشوند و ۶ جلسه نیز در امتداد افزایش توافق داوری انجام شد که دستاورد آن، مرتفع شدن ابهامات زمان داوری و نهایتاً، همکاری و هماهنگی و اصلاح روند اداری بود.
وی اشاره کرد: شفاف سازی منابع و روندهای قبلی برگزاری جشنواره های گذشته در دستور کار بود اما مستندسازی آن با تدوین و تنظیم شیوه نامه مدیریت اجرایی پروسه داوری جشنواره کشوری در دی ماه ۱۳۹۸ شکل گرفت.
به گفته وی، پیشبینی فایل صوتی ـ تصویری در امتداد رساندن صدای مخاطبین به داوران، اضافه شدن داوران جدید با ملاک های از پیش تعیین شده به مجموعه داوران و افزایش دو برابری زمان ارزیابی کمیته های تخصصی در امتداد افزایش دقت داوری از تغییرات تیم داوری جشنواره جدید است.
دکتر میرزازاده اضافه کرد: در مجموع ۲۱۸ پروسه برای دبیرخانه جشنواره شهید مطهری امسال ارسال شده که از هر کلان منطقه یک نفر از اعضای هیات علمی کلان منطقه در هیات داوران داوری حضور دارند.
وی اشاره کرد: امسال برای نخستین بار در یکی از حیطه ها هیچ فرآیندی شایسته دریافت رتبه اول یا دوم نشد و این مساله نشان دهنده ارتقاء کیفیت داوری است.
دکتر میرزازاده با اشاره به انتشار کتاب جشنواره امسال، اظهار داشت: اختتامیه سیزدهمین جشنواره آموزشی شهیدمطهری همزمان با بیست و یکمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی فردا شنبه ۲۱ تیرماه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ با حضور وزیر بهداشت، معاون آموزشی وزارت بهداشت و رئیس بیست ویکمین همایش کشوری آموزش پزشکی و رئیس مرکز مطالعات آموزش پزشکی برگزار می شود.
منبع:

1399/04/21
20:43:14
5.0 / 5
2557
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور