كاهش تعداد صندلی های آزمون الكترونیكی زبان وزارت بهداشت

كاهش تعداد صندلی های آزمون الكترونیكی زبان وزارت بهداشت به گزارش كنكوری مركز سنجش آموزش پزشكی اعلام نمود: باتوجه به لزوم اجرای پروتكل رعایت فاصله گذاری اجتماعی در بعضی از حوزه های امتحانی از تعداد صندلی های الكترونیك كاسته و همزمان آزمون كاغذی انجام می شود.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، بر این اساس، باتوجه به شرایط فعلی و برمبنای رصد وضعیت مبتلاشدن و انتقال کرونا ویروس جدید در کشور و لزوم اجرای پروتکل های مربوطه و رعایت فاصله گذاری اجتماعی، ممکنست تا اطلاع بعدی در بعضی از حوزه های الکترونیک، از تعداد صندلی های الکترونیک کاسته و همزمان، آزمون به صورت کاغذی نیز اجرا شود.
در این صورت، برخی از داوطلبان به صورت تصادفی انتخاب و به روش کاغذی آزمون خواهند داد.
برمبنای برنامه زمانی آزمون های زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) در سال ۹۹، تعداد ۵ آزمون در ایام ۲ مرداد، ۱۳ شهریور، ۱۰ مهر، ۲۰ آذر و ۱۶ بهمن ۹۹ برگزار می شود.
آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) دارای ۱۰۰ پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل (۳۰ پرسش درک مطلب شنیداری، ۴۰ پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و ۳۰ پرسش درک مطلب نوشتاری) و ۱۰۰ نمره (بدون نمره منفی) است.
به گزارش مفدا، باتوجه به افزوده شدن حوزه های جدید، این داوطلبان در صورت تمایل می توانند در بازه های زمانی اعلام شده در جدول (همزمان با ثبت نام داوطلبان جدید) به سایت مراجعه و در صورت وجود ظرفیت، محل برگزاری آزمون خودرا تغییر دهند در غیر این صورت، نیاز به اقدامی ندارند.
منبع:

1399/04/04
17:49:29
5.0 / 5
2528
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور