جزئیات برگزاری ترم تابستانی دانشگاه علوم پزشكی مجازی

جزئیات برگزاری ترم تابستانی دانشگاه علوم پزشكی مجازی كنكوری: ثبت نام جهت شركت در ترم تابستانی دانشگاه علوم پزشكی مجازی دهم تیر ماه اختتام می پذیرد و كلاس های آموزشی نیز از 20 تیر شروع می شود.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، دانشگاه علوم پزشکی مجازی اعلام نمود بعنوان دانشگاه پیشرو در امر مجازی سازی برنامه های علوم پزشکی کشور، ضمن رعایت تمامی قوانین مصوب وزارت بهداشت و با بهره مندی از ظرفیت های آموزش مجازی و نیز در امتداد پاسخ گویی جامع به نیازهای دانشجویان مبادرت به ارائه برنامه ترم تابستانی ۹۹ نموده است.
بر این اساس، باتوجه به موفقیت دانشگاه علوم پزشکی مجازی در طراحی و اجرای ترم تابستانی الکترونیکی و باتوجه به درخواست های مکرر تعداد زیادی از دانشجویان علوم پزشکی کشور و انجام مکاتبات گوناگون با این دانشگاه در خصوص برگزاری این برنامه برای دروس نظری کلیه مقاطع رشته های علوم پزشکی و پیراپزشکی به صورت آموزش مجازی تصمیم به اجرای مجدد این برنامه گرفته است.
در این راستا برنامه ای برای رشته های مختلف آموزش پزشکی در چارچوب گروه های آموزشی مجازی ۵۲ عنوان درسی و چهارده گروه آموزشی طراحی شده است تا دانشجویان علوم پزشکی کلیه رشته ها بتوانند نسبت به انتخاب و گذراندن آنها اقدام نمایند.
ثبت نام جهت شرکت در تابستانی دانشگاه علوم پزشکی مجازی که از ۲۰ خرداد ماه سال جاری شروع شده بود تا دهم تیر ماه ادامه دارد. همین طور کلاس های آموزشی دانشجویان این دانشگاه در ترم تابستانی نیز از ۲۰ تیر ماه شروع می شود.
ترم تابستانی دانشگاه علوم پزشکی مجازی برای ۵۲ واحد درسی برگزار می گردد و دانشجویان می توانند عناوین این دروس را در سایت این دانشگاه به آدرس https: //vums.ac.ir/ مشاهده کنند.
منبع:

1399/03/31
16:50:38
5.0 / 5
2402
تگهای خبر: آموزش , پزشكی , ثبت نام , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور