شرایط حذف ترم دانشجویان تحصیلات تكمیلی دانشگاه خوارزمی اعلام گردید

شرایط حذف ترم دانشجویان تحصیلات تكمیلی دانشگاه خوارزمی اعلام گردید به گزارش كنكوری معاونت آموزشی دانشگاه خوارزمی شرایط حذف ترم و اینكه كدامیك از دانشجویان تحصیلات تكمیلی مشمول آن می شوند را شرح داد.به گزارش کنکوری به نقل از مهر، شورای صنفی دانشجویی دانشگاه خوارزمی نتایج پیگیری مطالبات دانشجویان تحصیلات تکمیلی را از مسؤلان آموزشی دانشگاه، به شرح ذیل اعلام نمود:
موافقت با درخواست حذف ترم، مرخصی بدون احتساب سنوات، منوط به آزمایشگاهی بودن رساله نیست، دانشجویانی که رساله آنان نظریه باشد نیز، در صورتیکه علل قانع کننده برای حذف ترم داشته باشند، با درخواست آنان موافقت می شود.
موافقت با درخواست حذف ترم، با عنایت به شرایط خاص موجود، منوط به سنواتی نبودن دانشجو نیست و دانشجویان سنواتی مانند ترم ۶ ارشد و ترم ۱۰ دکتری و بالاتر نیز، در صورت احراز شرایط، با درخواست آنان موافقت می شود.
کسانی که با درخواست حذف ترم آنان موافقت می شود، امکان حضور در خوابگاه در تابستان ندارند.
دانشجویانی که در مرحله رساله نیستند، هم می توانند درخواست حذف ترم بدهند و در صورتیکه علل قانع کننده داشته باشند، با درخواست آنان موافقت می شود.
دانشجویانی که در مرحله تصویب پروپزال هستند، برای تصویب پروپزال به آنان مهلت اضافه داده خواهد شد.
دانشجویانی که استاد آنان اصرار در برگزاری امتحانات به نحو حضوری دارد، نام استاد را به شورای صنفی اعلام کنند تا به آموزش اطلاع داده شود. امتحانات مگر در موارد جزئی مانند اینکه در یک کلاس، همه دانشجویان کرجی یا تهرانی باشند که عموما در مقطع ارشد و دکتری امکان دارد، مجازی برگزار می شود.
اگر اساتید مربوطه که تعداد آنان بسیار اندک است، اصرار بر امتحان حضوری داشته باشد و دلیل قانع کننده ای برای امتحان حضوری عرضه نماید، به دانشجویان شهرستانی به صورت محدود خوابگاه تعلق میگیرد تا در امتحان شرکت نمایند.
به دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در مرحله رساله و رساله هستند و دانشجویانی که امتحان جامع دکتری دارند، خوابگاه تعلق خواهد گرفت. دانشجویان سنواتی، در صورتیکه استاد راهنما، نیاز آنان به خوابگاه را تایید کند، خوابگاه داده خواهد شد.
آزمون زبان دانشگاه با یک هفته تاخیر و به صورت مجازی برگزار می شود.
به دانشجویان ترم آخر که تلاش می کنند تا آخر شهریور دفاع کنند، در صورتیکه به جهت شرایط موجود کشور، نتوانند تا آخر شهریور دفاع کنند، مهلت اضافه برای دفاع داده خواهد شد و ۱۵ درصد جریمه سنوات در یک ترم، از آنها گرفته خواهد شد.


منبع:

1399/03/28
22:48:35
5.0 / 5
2238
تگهای خبر: آزمایش , آموزش , استاد , امتحان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور