مسئولان دانشگاه آزاد بالاخره اخبار غیررسمی را تایید كردند

تعویق یك هفته ای تمام امتحانات دانشگاه آزاد در تهران

تعویق یك هفته ای تمام امتحانات دانشگاه آزاد در تهران كنكوری: به قول رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، كلیه امتحانات اختتام ترم واحدهای استان تهران به صورت غیرحضوری انجام می شود.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، روز گذشته خبری در خصوص لغو امتحانات حضوری دانشگاه آزاد در تهران و برگزاری امتحانات به صورت مجازی در صفحه اینستاگرام واحد تهران مرکز منتشر گردید و ساعاتی بعد این خبر در بعضی از رسانه ها نیز اعلام گردید. این در حالی بود که مسئولان دانشگاه آزاد تهران مرکز روز گذشته در تماسهای مکرر ایسنا این خبر را تایید نکردند.
در تماس روز گذشته خبرنگار ایسنا با دکتر محمودرضا آقامیری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکز، وی اظهار داشت: لغو امتحانات حضوری به نظر ستاد مقابله با کرونا بستگی دارد.
آقامیری امروز و در گفت و گو با ایسنا با بیان این که امتحانات اختتام ترم همه واحدهای دانشگاه آزاد استان تهران یک هفته به تعویق افتاده است، اظهار داشت: امتحانات در هفته ی پیش رو برگزار نمی گردد و کلیه ی امتحانات در سطح استان تهران و علوم تحقیقات به صورت مجازی انجام می شود. اهتمام می نماییم نظارت کامل بر برگزاری امتحانات داشته باشیم.
وی اضافه کرد: با وجود آمادگی کاملی که استان تهران برای برگزاری امتحانات داشت به سبب اعلام استانداری و ستاد مقابله با کرونا و همین طور تقاضای خانواده ها و دانشجویان، امتحانات به صورت مجازی برگزار می گردد.
به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، این تعویق؛ در حالی است که در روز سه شنبه ۲۰ خرداد ماه، مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام نموده بود که امتحانات اختتام ترم این دانشگاه در شهرهای با وضعیت قرمز شیوع ویروس کرونا ویروس، برگزار نمی گردد.
منبع:

1399/03/24
14:36:31
5.0 / 5
2383
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور