شرایط حضور دانشجویان دكتری در دانشگاه خوارزمی اعلام گردید

شرایط حضور دانشجویان دكتری در دانشگاه خوارزمی اعلام گردید كنكوری: دانشگاه خوارزمی با ابلاغ شیوه نامه ای جامع، پروسه و شرایط حضور دانشجویان دكتری در پردیس های تهران و كرج را اعلام نمود.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، در شیوه نامه جامع حضور دانشجویان دکتری دانشگاه خوارزمی تاکید گردیده است که بمنظور حفظ سطح کیفی و کمی فعالیت آموزشی، پژوهشی در دوران شیوع ویروس کرونا دستور العمل حاضر برای دانشجویان دکتری مشمول حضور در دانشگاه ها تدوین شده است تا با رعایت تمامی اصول بهداشتی و حفظ سلامت، برنامه آموزشی، پژوهشی و فناوری خودرا ادامه بدهند و در این دستورالعمل همین طور پروسه اداری حضور دانشجویان دکتری در دانشگاه ها و شرایط ستاندن خوابگاه توسط دانشجویان ذکر شده است.
متقاضیان استفاده از امکانات دانشگاه خوارزمی باید مطابق دستور العمل، تقاضای خود برای حضور فیزیکی را عرضه کنند و نظارت بر حسن انجام این دستور العمل برعهده ستادکرونای دانشگاه و هیات رئیسه دانشکده است.
همین طور رعایت پروتکل بهداشتی مانند استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی مناسب برای متقاضیان لازم الاجرا است و دانشجویان باید در پورتال دانشگاه کاربرگ خود اظهاری سلامت را تکمیل کنند. ضمن این که برای ورود به دانشگاه داشتن ماسک الزامی است و اسامی متقاضیانی که مجاز به ورود به دانشگاه هستند توسط آموزش به حراست اعلام شده است.
دانشگاه خوارزمی اعلام کرد؛ دانشجویان دکتری متقاضی شرکت در آزمون زبان دانشگاه خوارزمی (کلت)، دانشجویان دکتری متقاضی شرکت در آزمون جامع و دانشجویان دارای رساله دکتری که موضوع پایان نامه یا رساله آنها به تصویب رسیده باشد و برای ادامه کار نیازمند امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی، کارگاهی، سخت افزاری و کامیپوتری هستند؛ همچون افرادی هستند که می توانند به صورت حضوری در دانشگاه حضور پیدا کنند.
بر طبق اعلام دانشگاه خوارزمی، شرکت دانشجویان دکتری در آزمون کلت که ۲۰ خرداد به پایان رسید دریافت کارت این آزمون به صورت حضوری ۲۹ خرداد ماه صورت می گیرد و این آزمون به صورت حضوری نیز همان ۲۹ خرداد ماه برگزار می گردد و نتایج آن ۸ تیر ماه بوسیله سایت مرکز آزمون زبان دانشگاه اعلام خواهد شد.
همین طور دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون جامع می توانند بوسیله سایت گلستان درخواست ثبت و فرم خوداظهاری سلامت موجود در منوی مصوبات ستاد کرونای دانشگاه را تکمیل کنند و این دانشجویان تا ۱۵ تیر درخواستشان را به ثبت برسانند و دانشگاه ها تا ۲۰ تیر شرایط آموزشی دانشجویان را بررسی و مجوز یا عدم مجوز به آنها را اعلام می کنند.
در واقع آزمون جامع دکتری دانشگاه خوارزمی حداکثر در سه روز کاری یعنی از ۳۰ تیر تا اول مرداد به صورت مشترک میان کلیه دانشکده ها به صورت کتبی برگزار می گردد و به دانشجویان متقاضی خوابگاه تعلق می گیرد.
نتایج آزمون جامع دانشجویان دکتری دانشگاه خوارزمی حداکثر تا ۱۵ مرداد اعلام خواهد شد.
همین طور دانشجویان دکتری دارای رساله یا پروپوزال مصوب برای حضور در دانشگاه باید پروتکل های بهداشتی دانشکده ها را رعایت نمایند و دانشجویان موظف می باشند هر دو هفته یک دفعه نسبت به تجدید گواهی سلامت خود اقدام نمایند و دانشجویان از ۲۰ اردیبهشت تا ۱۷ شهریور می تواند برای حضور در دانشگاه ثبت نام کنند.
بر طبق شیوه نامه ابلاغی دانشجویان متقاضی استفاده از خوابگاه تا ۲۰ خرداد می تواند درخواست خودرا ثبت کنند ضمن این که دانشجویان دکتری که در دوره آموزشی و گذراندن دروس هستند و آموزش انها نیز مجازی می باشند مشمول دریافت خوابگاه نمی شوند و دانشجویانی که دروس عملی و آزمایشگاهی دارند با تایید استاد، مدیر گروه وآموزش دانشگاه از ۱ تا ۳۱ مرداد می توانند از خوابگاه استفاده کنند.
همین طور دانشجویان دکتری در مرحله انجام یا اتمام رساله در صورت داشتن کار آزمایشگاهی و عملی از دو تیر تا ۱۷ شهریور می تواند در خوابگاه ها حضور پیدا کنند.
منبع:

1399/03/23
20:01:40
5.0 / 5
2482
تگهای خبر: آزمایش , آموزش , استاد , پژوهش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور