سخنگوی دانشگاه آزاد خبر داد؛

آمادگی برای همكاری با دانشگاه های دولتی در برگزاری امتحانات

آمادگی برای همكاری با دانشگاه های دولتی در برگزاری امتحانات به گزارش كنكوری سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی آمادگی دارد تا در صورت درخواست دانشگاه های سراسر كشور مجری برگزاری امتحانات آخر ترم آنها باشد.به گزارش کنکوری به نقل از دانشگاه آزاد، احمد حیدری با اشاره به جزئیات برگزاری امتحانات آخر ترم دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: با عنایت به شرایط کشور و شیوع کرونا و گستردگی دانشگاه آزاد اسلامی در بیشتر از ۴۰۰ واحد دانشگاهی در جهت حفظ سلامت دانشجویان مقرر شد، در شهرهایی که وضعیت قرمز دارند، امتحان حضوری برگزار نشود.
وی اضافه کرد: البته وضعیت شهرهای مختلف در کشور متفاوت می باشد، ازاین رو در شهرهایی که بر مبنای اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، وضعیت عادی و سفید است، امتحانات به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد.
برگزاری امتحانات دانشگاه آزاد در ۴ نوبت
سخنگوی دانشگاه آزاد حیدری اضافه کرد: امتحانات نیمسال دوم در چهار هفته از تاریخ ۲۴ خرداد تا ۱۹ تیر برگزار می گردد. همینطور به منظور پیشگیری از تراکم دانشجویان، امتحانات در واحدهای دانشگاهی روزانه در چهار نوبت برگزار می شود.
حیدری با اشاره به اینکه این دانشگاه در سرتاسر کشور، از ظرفیت بالایی برخوردار است، تصریح کرد: به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پیشگیری از تردد دانشجویان و عدم استفاده از خوابگاه، مقرر شده تمامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بدون احتیاج به رفتن به واحد محل تحصیل برای امتحان آخر ترم نیمسال جاری، در واحد محل سکونت خود امتحان دهند.
آمادگی برای همکاری با دانشگاه های دولتی در برگزاری امتحانات
وی در ادامه خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی آمادگی دارد این ظرفیت خویش را در اختیار تمامی دانشگاه های کشور قرار دهد تا دانشگاه هایی که امکان برگزاری امتحانات به صورت حضوری را نداشته و دانشجویان آنها احتیاج به خوابگاه دارند، از ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی بهره برده و به درخواست دانشجویان امتحانات را در واحدهای محل سکونت دانشجویان خود برگزار کنند. واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در شهرهایی که بنا بر اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، «سفید» اعلام شده، می توانند امتحانات دانشگاه های دولتی را برگزار کنند.
حیدری تاکید کرد: واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی تنها برگزار کننده امتحانات دانشگاه های دولتی خواهند بود و سؤال و زمان امتحان از سوی این دانشگاه ها تعیین می شود.

1399/03/18
14:34:07
5.0 / 5
2413
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور