با حكم طهرانچی؛

سرپرست پژوهشگاه و شبكه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد منصوب گردید

سرپرست پژوهشگاه و شبكه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد منصوب گردید كنكوری: در امتداد چابك سازی ستاد مركزی دانشگاه آزاد اسلامی، دهقانی فیروزآبادی با حفظ سمت، بعنوان سرپرست پژوهشگاه و شبكه آزمایشگاهی منصوب گردید.به گزارش کنکوری به نقل از دانشگاه آزاد، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، روح الله دهقانی فیروزآبادی را با حفظ سمت بعنوان سرپرست پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه منصوب نمود.
در حکم محمد مهدی طهرانچی آمده است: «پیرو مصوبات هیئت رئیسه دانشگاه درباب چابک سازی ستاد مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، بدینوسیله با حفظ سمت بعنوان «سرپرست پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه» منصوب می شوید.
لازم به ذکر است، در امتداد بهینه سازی عملکرد و شفاف سازی مسئولیت ها و اختیارات، دو معاونت زیر مجموعه پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه «معاونت طرح ها و همکاریهای پژوهشی» و «معاونت امور آزمایشگاه ها و مراکز تحقیقاتی» در ساختار باقی مانده و سایر حوزه ها مانند مجلات و کتابخانه ها و... به معاونت های موضوعی مرتبط واگذار می شود.
انتظار می رود با راهبری یکپارچه آن معاونت و پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه، در امتداد دستیابی به اهداف و چشم اندازهای کلان دانشگاه در تحقق دانشگاه اسلامی موفق و مؤید باشید.»
دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی هم اکنون معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد است.


منبع:

1399/03/17
23:37:51
5.0 / 5
2742
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور