دانشگاه شهید بهشتی دانشجوی دكتری بدون آزمون می پذیرد

دانشگاه شهید بهشتی دانشجوی دكتری بدون آزمون می پذیرد به گزارش كنكوری دانشگاه شهید بهشتی جزئیات و شرایط ثبت نام دوره دكتری بدون آزمون این دانشگاه را اعلام نمود.به گزارش کنکوری به نقل از مهر، دانشگاه شهید بهشتی از بین دانش آموختگان و دانشجویان دوره کارشناسی ارشد برای دوره دکتری بدون آزمون سال از بین دانش آموختگان و دانشجویان دوره کارشناسی ارشد، (رشته هایی که اسامی آن در سایت معاونت آموزشی دانشگاه آمده است) برای دوره دکتری بدون آزمون سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ دانشجو می پذیرد.
دانش آموختگان و دانشجویان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی، پیام نور، جامع علمی کاربردی و مدارک دوره های مجازی، نیمه حضوری، غیرحضوری و آموزش محور مجاز به شرکت در این فراخوان نیستند.
همچنین دانش آموختگان و دانشجویان اتباع خارجی و فارغ التحصیلان دانشگاه های خارج از کشور مجاز به استفاده از مفاد این دستورالعمل برای ورود به دوره دکتری بدون آزمون نیستند.
نباید بیشتر از ۲ سال از تاریخ دانش آموختگی مقطع کارشناسی ارشد متقاضی گذشته باشد. حداقل معدل قابل قبول مقطع کارشناسی رشته های علوم پایه و فنی مهندسی ۱۵ و رشته های علوم انسانی و علوم اجتماعی و رفتاری ۱۶ است. (بدون اعمال ضریب همترازی). همینطور حداقل معدل قابل قبول مقطع کارشناسی ارشد ۱۷ است.
داوطلبان باید حداکثر تا ۳۱ شهریور فارغ التحصیل شوند و حداکثر سن داوطلب باید ۳۰ سال باشد. همینطور داوطلبان با سنوات بیشتر از ۵ نیمسال در دوره کارشناسی ارشد، مجاز به شرکت در فراخوان پذیرش بدون آزمون دکتری این دانشگاه هستند، اما نمره مربوطه را کسب نمی کنند.
متقاضیان ثبت نام در دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه شهید بهشتی از ۱۷ خرداد تا ۷ تیر ماه سالجاری می توانند در این رشته ها ثبت نام کنند.

1399/03/17
14:30:43
5.0 / 5
2482
تگهای خبر: آموزش , تحصیل , ثبت نام , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور