امتحانات آخر ترم دانشگاه خواجه نصیر غیرحضوری شد

امتحانات آخر ترم دانشگاه خواجه نصیر غیرحضوری شد به گزارش كنكوری دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی اعلام نمود: ارزیابی و امتحانات آخر ترم دانشجویان در نیم سالجاری به شیوه غیر حضوری برگزار می شود.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، برمبنای ارزیابی دانشگاه خواجه نصیر از اعضای هیات علمی درباب نحوه برگزاری امتحانات اختتام ترم نیم سال جاری دانشجویان، اغلب اساتید دانشکده های دانشگاه معتقد به ارزیابی غیر حضوری دانشجویان در نیم سال جاری شدند و تعداد کمی از این گروه از اعضای شورا اعتقاد دارند در صورت فراهم بودن امکانات، برگزاری آزمون حضوری در آخر نیم سال بهترین روش ارزیابی به خصوص در مقطع کارشناسی است.
نظرات اعضای هیات علمی دانشگاه خواجه نصیر درباب نحوه برگزاری امتحانات اختتام ترم دانشجویان در جلسه هیات رئیسه مشترک دانشگاه (با حضور روسای دانشکده ها) مورد بررسی قرار گرفت و معاونین آموزشی و دانشجویی دانشگاه ضمن بیان توضیحاتی درباب امکانات و محدودیت های خوابگاهی دانشگاه تاکید نمودند که در شرایط جاری و یکی دو ماه آینده و باتوجه به پروتکل های بهداشتی، امکان سرویس دهی به دانشجویان کارشناسی در دانشگاه وجود ندارد و حداکثر به حدود یک چهارم دانشجویان کارشناسی ارشد غیر بومی می توان خدمات خوابگاهی ارائه کرد.
بر همین اساس، اغلب حاضرین شیوه مجازی و غیرحضوری را بهترین روش ارزیابی دانشجویان عنوان کردند. بدین سبب باتوجه به بررسی ها و رایزنی های انجام شده و به سبب مصوبه شورای آموزشی دانشگاه، ارزیابی دانشجویان در نیم سال جاری به شیوه غیر حضوری خواهد بود.
دانشگاه خواجه نصیر اعلام نمود: دانشکده ها باید ترتیبی اتخاذ کنند تا در زمان باقیمانده تا اختتام امتحانات برمبنای تقویم آموزشی (۲۲ تیرماه)، ارزیابی های لازم را باتوجه به محتوا و مقتضیات درسی یا دروس خود تکمیل کرده و نمرات دانشجویان را مطابق روال معمول و در مهلت مقرر در سامانه گلستان وارد کنند.
همین طور اساتید این دانشگاه باید روش و جزئیات لازم درباب ارزیابی غیر حضوری خود در هر درس در نیمسال جاری را طی نامه ای به معاونت آموزشی دانشکده ارائه نمایند و تصمیم های مربوط به نحوه برگزاری دروس عملی نیز بزودی به اطلاع خواهد رسید.1399/03/07
20:03:33
5.0 / 5
2509
تگهای خبر: آموزش , امتحان , خدمات , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور