امشب آخرین فرصت ثبت نام كنكور

امشب آخرین فرصت ثبت نام كنكور به گزارش كنكوری مهلت مجدد ثبت نام در كنكور ۹۹ ساعت ۲۴ امشب چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت تمام می شود.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، برپایه اعلام سازمان سنجش آموزش کشور و با عنایت به اعلام تاریخ جدید برگزاری آزمون سراسری سال ۹۹ که در روزهای۳۰ و ۳۱ مردادماه برگزار می شود، امکان ثبت نام مجدد و ویرایش اطلاعات در این آزمون برای پذیرش در رشته های با آزمون در دوره های روزانه، نوبت دوم، شبانه، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی، دانشگاه پیام نور (آموزش از طریق دور) و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و همینطور رشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد فراهم گردید.
در واقع تسهیلاتی برای ویرایش اطلاعات افرادی که قبلا جهت شرکت در این آزمون ثبت نام کرده اند ایجاد شده، بنابراین اطلاعات ثبت نامی آنها از روز یکشنبه، ۲۸ اردیبهشت ماه تا امروز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت، در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد. داوطلبان می توانند در این مهلت تعیین شده نسبت به مشاهده و کنترل مجدد اطلاعات ثبت نامی خود اقدام و در صورت تمایل اطلاعات خویش را ویرایش کنند.
سازمان سنجش آموزش کشور همینطور اعلام نموده به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت نام در کنکور ۹۹ نشده اند، ترتیبی اتخاذ نموده که این گروه از داوطلبان هم در بازه زمانی بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنما نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند.
بر مبنای آخرین آمار اعلام شده از جانب سازمان سنجش آموزش کشور تعداد ۷۲۴۵نفر در مرحله تمدید مهلت، در آزمون سراسری ۹۹ ثبت نام کردند که مجموع کل داوطلبان این آزمون تابحال یک میلیون و ۳۶۱ هزار و ۲۳۱ نفر است.1399/03/01
12:57:30
5.0 / 5
2819
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور