رئیس دانشگاه تربیت مدرس :

احتمال برگزاری امتحانات حضوری در اواسط تیر

احتمال برگزاری امتحانات حضوری در اواسط تیر به گزارش كنكوری رئیس دانشگاه تربیت مدرس اظهار داشت: در صورت بهبود وضعیت، امتحانات این دانشگاه اواسط تیرماه به صورت حضوری برگزار می گردد.محمدتقی احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه ترجیح ما این است که امتحانات آخر ترم به صورت حضوری اوایل تابستان (احتمالا اواسط تیرماه) برگزار شود، اظهار نمود: البته جزئیات و موانع این مورد در حال بررسی است و منتظر هستیم که ستاد ملی مقابله با کرونا، تا آخر خرداد ماه اعلام نماید که شرایط چگونه می شود و ما برپایه آن تصمیم نهایی را بگیریم.
رئیس دانشگاه تربیت مدرس اضافه کرد: پیشبینی ما در مورد کلاس های عملی این است که این کلاس ها در تیرماه و امتحانات در شهریور ماه برگزار شود؛ اما اگر به علت تشدید کرونا لازم باشد تاملی صورت گیرد، این دروس در این ترم ناتمام باقی خواهد ماند و به ترم آینده منتقل می شود.
احمدی از برنامه این دانشگاه برای در نظر گرفتن تسهیلات ویژه دانشجویان شهریه پرداز اطلاع داد و اظهار داشت: یک تعرفه تخفیفی برای اجاره خوابگاه دانشجویان شهریه پرداز در نظر گرفته شده و این پیشنهاد در هیات امنا در حال بررسی است و در صورت تایید جزئیات آن بزودی اعلام می شود.
وی درباره وضعیت شهریه خوابگاه های خودگردان هم اظهار داشت: دانشگاه نقش کلیدی و قانونی در ارتباط با خوابگاه های خودگردان ندارد اما آگاه هستیم که به علت شرایط موجود، هم مالک و هم دانشجویان گرفتار بحران هایی شده اند. در این بین دانشگاه وساطت و مذاکراتی داشته که هم دانشجویان به علت عدم پرداخت شهریه، خوابگاه هایشان را از دست ندهند و هم از راه پرداخت وام یک پشتیبانی در این مورد صورت بگیرد.

1399/02/17
14:54:54
5.0 / 5
3073
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور