رییس دانشگاه تربیت مدرس تشریح كرد

دانشجویان خارجی در شرایط كرونایی چه می كنند؟

دانشجویان خارجی در شرایط كرونایی چه می كنند؟ به گزارش كنكوری رئیس دانشگاه تربیت مدرس با تاكید بر اینكه اغلب دانشجویان خارجی این دانشگاه به كشورهای خود برگشته اند، اظهار داشت: این دانشجویان اواخر تابستان می توانند به دانشگاه برگردند و امتحانات خویش را به صورت جداگانه و حضوری بدهند.


دکتر محمدتقی احمدی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب به آخرین وضعیت آموزش دانشجویان بین المللی دانشگاه تربیت مدرس اشاره نمود و اظهار داشت: سال جاری با رشد دو برابری جذب دانشجوی خارجی در دانشگاه تربیت مدرس مواجه شدیم به طوریکه آمار این دانشجویان در دانشگاه به بیشتر از 300 دانشجو رسید.
ایشان در ادامه تصریح کرد: افزایش تعداد دانشجویان خارجی در دانشگاه تربیت مدرس در برنامه راهبری این دانشگاه که در سال 94 تصویب گردید و اجرای دقیق آن مورد تاکید قرار گرفت بر این اساس فرآیندهای جذب دانشجوی خارجی را تسهیل کردیم و تاسیس مدرسه آموزش زبان فارسی هم در دانشگاه تاسیس شده است.
رئیس دانشگاه تربیت مدرس تصریح کرد: از همان ابتدای انتشار کرونا ویروس ما به دانشجویان بین الملل سفارش کردیم که به کشور خود برگردند و اغلب دانشجویان برگشتند و هم اکنون حدود 20 دانشجو همچنان در ایران ماندند که 18 نفر آنها ساکن خوابگاه ها هستند و سفارش می نماییم این دانشجویان هم از کشور بیرون بروند وآموزش های خویش را به صورت مجازی پیگیری کند.
دکتر احمدی در ادامه تصریح کرد: دانشجویان خارجی دانشگاه تربیت مدرس اواخر تابستان می تواند به دانشگاه برگردند و به صورت جداگانه و حضوری در امتحانات شرکت نمایند. همینطور برنامه دانشگاه تربیت مدرس برای ترم بعدی دانشجویان خارجی هم به همین منوال است می شود؛ البته تسهیلات ویژه ای هم برای آنها در نظر خواهیم گرفت.
وی تصریح کرد: 99 درصد تلاش می نماییم آزمون های آخر ترم دانشجویان به صورت حضوری برگزار گردد. مگر این که موارد خیلی استثنایی در این حوزه پیش بیاید.1399/02/16
14:26:26
5.0 / 5
2948
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور