مهلت پذیرش بدون آزمون دانشجوی دانشگاه خواجه نصیر باردیگر تمدید گردید

مهلت پذیرش بدون آزمون دانشجوی دانشگاه خواجه نصیر باردیگر تمدید گردید به گزارش كنكوری متقاضیان ورود به دوره های دكتری و كارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی تا ۱۶ اردیبهشت ماه فرصت دارند در این دوره ها ثبت نام كنند.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، متقاضیان پذیرش دوره های دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه خواجه نصیر از روز دوشنبه ۲۵ فروردین ۹۹ می توانستند نسبت به ثبت نام برای پذیرش در این دوره ها اقدام نمایند و حداکثر مهلت ثبت نام برای این متقاضیان تا ۱۶ اردیبهشت ماه تمدید گردید.
همینطور متقاضیان مقطع دکتری بدون آزمون که در دانشگاه خواجه نصیر شاغل به تحصیل هستند، برای دریافت گواهی اشتغال به تحصیل نیمسال دوم ۹۹-۹۸ می توانند درخواست خویش را با نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی، مقطع تحصیلی و ذکر عرضه گواهی برای پذیرش بدون آزمون در دانشگاه ها به آدرس الکترونیکی دانشکده مربوطه ارسال نمایند.
همینطور در این صورت بعد از حداقل ۴۸ ساعت گواهی مربوطه را به صورت الکترونیکی در ایمیل خود و در چارچوب فایل PDF شماره و امضا شده و بدون مهر دریافت خواهند کرد.
طبق اعلام معاونت آموزشی دانشگاه خواجه نصیر، برای دریافت کارنامه کلی غیررسمی، دانشجویان می توانند از سامانه گلستان گزارش ۱۰۰۰ را دریافت کرده و مراحل ثبت نام خویش را مطابق راهنمای ثبت نام غیرحضوری و فراخوان مقطع مربوطه که در تاریخ ۱۳ اسفند در سایت استعدادهای درخشان اطلاع رسانی شد، انجام دهند.
همینطور متقاضیانی که دانش آموخته شده و هنوز گواهی دریافت نکرده اند، چنانچه نظام وظیفه را بارگذاری کنند و یا در کارنامه کلی آنها وضعیت دانشجو فارغ التحصیل شده باشد، می توانند با علامت دار کردن این کلمه در کارنامه کلی آنرا به جای مدرک فراغت از تحصیل بارگذاری کنند.
طبق این اعلام متقاضیان مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون که در دانشگاه خواجه نصیر شاغل به تحصیل هستند، برای اطلاع از چگونگی ثبت نام در این دوره ها می توانند اطلاعیه های معاونت آموزشی دانشگاه را مطالعه کنند.
همینطور امکان پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی بدون آزمون (استعداد درخشان) برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشگاه خواجه نصیر هم فراهم است که جزئیات این پذیرش در سایت معاونت آموزشی دانشگاه قرار دارد.1399/02/11
11:26:38
5.0 / 5
3030
تگهای خبر: آموزش , اشتغال , تحصیل , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور