آمار نهایی داوطلبان ارشد ۹۹ اعلام گردید

آمار نهایی داوطلبان ارشد ۹۹ اعلام گردید به گزارش كنكوری سخنگوی سازمان سنجش آموزش از ثبت نام بیشتر از ۶۵۹ هزار نفر در آزمون كارشناسی ارشد سال ۹۹ اطلاع داد و اظهار داشت: این آزمون ۲۲ و ۲۳ خرداد ماه برگزار می گردد.


فاطمه زرین آمیزی در گفتگو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: به دنبال اطلاعیه ۱۹ فروردین ماه ۹۹ سازمان سنجش آموزش کشور و با عنایت به تغییر تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹، فرصت مجددی برای ثبت نام و ویرایش اطلاعات داوطلبان در نظر گرفته شد، ازاین رو تمامی داوطلبان ثبت نام کننده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ برای پذیرش در رشته های دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی و همینطور دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و پنجمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور می توانستند در این فرصت مجدد نسبت به ثبت نام جدید و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اضافه کرد: اطلاعات ثبت نامی افرادی که قبلاً در مرحله اول ثبت نام یعنی از ۱۶ تا ۲۸ آذر و یا مرحله دوم ثبت نام از ۱۴ تا ۱۶ بهمن ۹۸ در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ ثبت نام کرده اند هم جهت بررسی و اعمال تغییرات احتمالی، از روز دوشنبه اول اردیبهشت در دسترس داوطلبان ثبت نام کننده قرار گرفت.
زرین تصریح کرد: مهلت ثبت نام در آزمون فوق از روز دوشنبه اول اردیبهشت از راه سایت سازمان سنجش آموزش کشور شروع شد و این مهلت ساعت ۲۴ روز گذشته(چهارشنبه سوم اردیبهشت) به پایان رسید.
وی تصریح کرد: افرادی که در مهلت مقرر موفق به ثبت نام نشده اند هم می توانستند تا ساعت ۲۴ روز گذشته چهارشنبه(سوم اردیبهشت ماه) با رفتن به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
زرین با تاکید بر اینکه تعداد ۳۶ هزار و ۲۴۷ داوطلب در مرحله مجدد آزمون ارشد ثبت نام کردند، اظهار داشت: در مجموع تعداد ۶۵۹ هزار و ۱۹۳ نفر داوطلب آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ هستند.
به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ و مرحله اول بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در ایام پنجشنبه و جمعه، ۲۲ و ۲۳ خردادماه ۹۹ برگزار می گردد.1399/02/05
21:19:12
5.0 / 5
2704
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور