اظهارنظر وزیر علوم درباب زمان بازگشایی دانشگاهها

اظهارنظر وزیر علوم درباب زمان بازگشایی دانشگاهها به گزارش كنكوری وزیر علوم با تاكید بر این كه بازگشایی دانشگاهها و مراكز آموزش عالی منوط به تصمیم ستاد ملی مقابله با كرونا است اظهار داشت: امیدوار هستیم شرایط به شكلی باشد كه ما بتوانیم دانشجویان خودرا در فضای دانشگاهی به صورت حضوری بپذیریم.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، دکتر منصور غلامی ضمن بیان این مطلب درباب آخرین تصمیم گیری وزارت علوم، برای بازگشایی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی برای نیمسال جاری تحصیلی اظهار داشت: همانطور که از همان اول اشاره شد آغاز آموزش حضوری دانشگاهها در نیمسال جاری تحصیلی منوط به تایید و تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا است.
در واقع این مجموعه وزارت بهداشت است که به لحاظ اپیدمیولوژی تعیین می کنند که آیا شرایط به شکلی است که بشود فضاهای عمومی مثل خوابگاههای دانشجویی را بازگشایی کرد.
وی در ادامه اشاره کرد: اینکه بتوانیم کلاس های آموزش حضوری دانشجویان در دانشگاه ها را برای ترم جاری بازگشایی نماییم نمی توانیم الان تصمیم بگیریم. باید منتظر تایید و تصمیم ستاد باشیم.
وزیر علوم در آخر تصریح کرد: امیدوار هستم شرایط بهداشتی و کنترل بیماری در کشور به شکلی باشد که ما بتوانیم هرچه سریعتر دانشجویان خودرا در کنار خودمان در فضاهای دانشگاهی و مراکز آموزش عالی داشته باشیم.
منبع:

1399/02/05
13:51:06
5.0 / 5
2923
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور