مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی كتاب سال دانشجویی اعلام گردید

مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی كتاب سال دانشجویی اعلام گردید به گزارش كنكوری برپایه اعلام سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، دانشجویان مولف و مترجم تا ۳۱ تیرماه ۹۹ برای ارسال آثار به بیست و هفتمین جشنواره ملی كتاب سال دانشجویی فرصت دارند.به گزارش كنكوری به نقل از جهاددانشگاهی، در فراخوان بیست و هفتمین جشنواره ملی كتاب سال دانشجویی كه از جانب سازمان انتشارات جهاددانشگاهی اعلام شد، بخش ویژه ی بیست وهفتمین جشنواره ملی كتاب سال دانشجویی به موضوعات «مطالعات رسانه»، مطالعات فرهنگی (شامل اقتصاد فرهنگ، سیاستگذاری فرهنگی، فرهنگ دانشگاهی)، «آسیب های اجتماعی»، «اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی»، «مدیریت بحران» و «اخلاق حرفه ای» اختصاص یافت و دانشجویان مولف و مترجم فرصت دارند تا ۳۱ تیرماه سالجاری آثار خویش را به دبیرخانه دائمی جشنواره ملی كتاب سال دانشجویی ارسال نمایند.
بر اساس این فراخوان دانشجویان تمامی رشته ها و مقاطع تحصیلی دانشگاهی و طلاب مقاطع تحصیلی سطح ۲ و ۳ می توانند آثار خویش را به تعداد نامحدود و برپایه شرایط ذیل در شش گروه اصلی شامل فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، كشاورزی و منابع طبیعی، علوم پزشكی و دامپزشكی، هنر و معماری و بخش ویژه به دبیرخانه جشنواره ارسال كنند.
بر این اساس، هم زمانی دوره تحصیل دانشجو با زمان چاپ و انتشار اثر، دارا بودن مشخصات عمومی كتاب برای اثر انتشار یافته، داشتن اعلام وصول از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، انتشار كتاب در ابتدای سال ۹۷ تا آخر ۹۸، ثبت نام اینترنتی، ارسال دوجلد از كتاب به دبیرخانه و ارسال نسخه ای از متنِ زبان اصلی آثار ترجمه شده، همچون شرایط شركت در جشنواره ملی كتاب سال دانشجویی است.
همچنین دانش آموختگانی كه حداكثر یكسال بعد از فارغ التحصیلی، كتاب خویش را در بازه زمانی فوق الذكر (۹۷-۹۸) به چاپ رسانده اند هم می توانند در جشنواره شركت نمایند.
كتاب های الكترونیك ارسال شده به دبیرخانه جشنواره هم باید دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هولوگرام باشند.
آثار دریافت شده بازگردانده نخواهند شد و به آثار برگزیده ای كه توسط بیشتر از یك نفر تألیف یا ترجمه شده اند، صرفا یك جایزه تعلق خواهد گرفت.
براساس این فراخوان، ناشران هم می توانند آثار دانشجویی خویش را به همراه فرم ثبت نام اینترنتی، به دبیرخانه جشنواره كتاب سال دانشجویی ارسال نمایند. در آیین اختتامیه جشنواره از ناشرانی كه بر مبنای ملاك های دبیرخانه، بهترین شكل مشاركت را در انتشار آثار دانشجویی داشته اند، تجلیل خواهد شد.
همچنین در مراسم پایانی این جشنواره جوان ترین پدیدآورنده، مولف و مترجم معرفی و مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.
این جشنواره هر سال همزمان با هفته كتاب جمهوری اسلامی ایران و با هدف ایجاد نشاط علمی در فضای دانشگاهی كشور، شناسایی و پشتیبانی از دانشجویان نوقلم و صاحب اندیشه، معرفی و تجلیل از ناشران فعال در زمینه آثار دانشجویی و تقویت بنیه علمی دانشجویان برگزار می گردد.
علاقه مندان می توانند بعد از ثبت نام از راه سامانه اینترنتی به آدرس www.isba.ir، دو نسخه از اصل اثر را به همراه فرم ثبت نام اینترنتی به آدرس پستی دبیرخانه جشنواره در تهران، خیابان انقلاب، خیابان فخر رازی، خیابان شهدای ژاندارمری، پلاك ۷۲، صندوق پستی: ۱۱۶۳-۱۳۱۴۵ سازمان انتشارات جهاددانشگاهی ارسال نموده و برای كسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۶۶۹۵۲۷۲۷ تماس حاصل كنند.
با توجه به ضرورت پیشگیری از شیوع بیماری ویروس كرونا، شركت كنندگان بایستی بعد از ثبت نام الكترونیكی (كه از ۲۳ فروردین ماه آغاز می شود)، نسخه فیزیكی كتاب خویش را تنها در بازه زمانی ۱ تا ۳۱ تیرماه (به شرط اعلام وضعیت عادی توسط ستاد ملی كرونا) به دبیرخانه جشنواره ارسال كنند. بدیهی است آثاری كه پیش از این تاریخ به دبیرخانه ارسال شود، توسط دبیرخانه دریافت نخواهد شد.

1399/02/02
16:43:44
5.0 / 5
3246
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور