باشگاه دانشجویان محیط زیست برگزار می كند

برنامه های محیط زیستی فرهنگی و آموزشی در فضای مجازی

برنامه های محیط زیستی فرهنگی و آموزشی در فضای مجازی كنكوری: با شیوع ویروس كرونا در كشور و تعطیلی تجمعات و عدم امكان حضور فیزیكی دانشجویان در دانشگاه ها، باشگاه دانشجویان محیط زیست برنامه ریزی هایی درباب برگزاری برنامه های فرهنگی و آموزشی در فضای مجازی داشته است.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، باتوجه به تداوم طرح فاصله گذاری اجتماعی و ضرورت عمل به سفارش های بهداشتی ستاد ملی كرونا، جهت تداوم یادگیری در زمان حضور دانشجویان در منزل و اوقات فراغت بیشتر، كارهای باشگاه دانشجویان محیط زیست در بستر فضای مجازی برقرار است.

همچون اقدامات این باشگاه در دوران كنترل شیوع ویروس كرونا می توان به انتشار نسخه های تك برگی دانشنامه محیط زیست، اجرای طرح دانستنی های محیط زیست، یك روز با باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و برگزاری نشست های مجازی علمی_ترویجی محیط زیست و سلامت اشاره نمود.

دانشنامه محیط زیست
نسخه های تك برگی دانشنامه محیط زیست به همت اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی محیط زیست و همكاری باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی منتشر می شود. هفته ای سه نسخه تك برگی در موضوعات مختلف محیط زیستی از این دانشنامه منتشر می شود.

دانستنی های محیط زیست
طرح دانستنی های محیط زیست جهت افزایش دانش و آگاهی های محیط زیستی دانشجویان و مردم در موضوعات مختلف محیط زیست انجام می شود. در این طرح ساعت ۲۲ هرشب یك سوال و یك توضیح در مورد جواب صحیح سوال، در كانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام باشگاه منتشر می شود.

یك روز با باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست
در این طرح كه در سه بخش ۱-علمی، ۲-تازه های محیط زیست و ۳-علمی و فرهنگی برگزار می شود، در هر بخش مطالب و اطلاعات به صورت پوسترهای ترویجی طراحی و در صفحه اینستاگرام و كانال تلگرام باشگاه بارگذاری می شوند. مطالب تهیه شده در بخش های مختلف این طرح به صورت هفته ای یك پست در هر بخش است.

نشست های مجازی علمی_ترویجی محیط زیست و سلامت
این جلسه ها با موضوعاتی چون رویكردهای حفاظتی و تغییر نگرش در مدیریت تالاب های ایران، مدیریت اضطراب در بحران با تاكید بر توجه آگاهی و... با حضور كارشناسان به صورت زنده (لایو) در صفحه اینستاگرام باشگاه برگزار شده است. این جلسه ها نیز در هفته های آتی به كار خود ادامه خواهد داد.
بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، در اجرای برنامه های باشگاه و در امتداد سیاست های تعاملی دبیرخانه، تشكل های دانشجویی مختلفی از دانشگاه های كشور و مناطق ۸ گانه باشگاه همچون منطقه ۸ همكاری و تعامل دارند.
منبع:

1399/01/31
22:17:46
5.0 / 5
3194
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور