جزئیات ثبت نام پذیرش بدون آزمون دانشگاه ها دوشنبه اعلام می شود

جزئیات ثبت نام پذیرش بدون آزمون دانشگاه ها دوشنبه اعلام می شود به گزارش كنكوری جزئیات و زمان ثبت نام برای پذیرش در رشته های تحصیلی صرفاً بر مبنای سوابق تحصیلی سال ۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردین اعلام می شود.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، برپایه اعلام سازمان سنجش آموزش كشور زمان و جزئیات مربوط به ثبت نام برای پذیرش در رشته های تحصیلی صرفاً برپایه سوابق تحصیلی دوره های روزانه، نوبت دوم(شبانه)، پیام نور، غیرانتفاعی، مجازی و پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ روز دوشنبه ۱۸ فروردین از راه سایت این مركز اعلام می شود.
برپایه اعلام این سازمان، دفترچه راهنمای ثبت نام و جدول كدرشته محل های مربوط به پذیرش در رشته های تحصیلی كه پذیرش در آنها صرفا برپایه سوابق تحصیلی(معدل كتبی و یا كل دیپلم طبق توضیحات مندرج در دفترچه راهنما) است، هشتم بهمن ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش كشور منتشر گردید.
داوطلبان و متقاضیان می توانند بر مبنای ضوابط و شرایط مندرج دفترچه راهنمای مربوط برای پذیرش دانشجو صرفا برپایه سوابق تحصیلی(معدل كتبی و یا كل دیپلم طبق توضیحات مندرج در دفترچه راهنما) در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در روزهایی كه اعلام خواهد شد، به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org رجوع و نسبت به ثبت نام و تكمیل فرم انتخاب رشته(حداكثر ۱۰۰ كدرشته) به روش اینترنتی اقدام نمایند.
به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، ثبت نام برای پذیرش در رشته های تحصیلی صرفاً بر مبنای سوابق تحصیلی سال ۹۹ دانشگاه ها قرار بود از ۲۰ اسفند ماه ۹۸ از راه سایت سازمان سنجش آموزش كشور آغاز شود كه به تعویق افتاد.1399/01/16
17:15:22
5.0 / 5
3196
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور