آغاز ثبت نام بدون آزمون دكتری دانشگاه امیر كبیر از فردا

آغاز ثبت نام بدون آزمون دكتری دانشگاه امیر كبیر از فردا كنكوری: ثبت نام دوره دكتری بدون آزمون دانشگاه صنعتی امیركبیر از فردا 15 فروردین شروع می شود و این مهلت تا 15 اردیبهشت ادامه دارد.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، دانشگاه صنعتی امیركبیر اعلام نموده كه بمنظور ارتقای كیفی دوره های دكتری و پشتیبانی از استعدادهای درخشان و در قالب ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و بخشنامه داخلی، تعداد كمی از فارغ التحصیلان و دانشجویان سال آخر كارشناسی ارشد را برای ورود به دوره دكتری سال ۹۹-۱۴۰۰ بدون آزمون پذیرش می كند.
داشتن معدل حداقل ۱۶ در مقطع كارشناسی، معدل حداقل ۱۷( بدون احتساب نمره اختتام نامه) در مقطع كارشناسی ارشد و حداقل نمره ۱۸ پایاننامه در مقطع كارشناسی ارشد، یك مقاله معتبر علمی پژوهشی داخلی یا نمایه شده بین المللی كه نام متقاضی پس از حذف نام استاد راهنمای پایان نامه، نفر اول باشد، یك ثبت اختراع با داوری و تأیید نهایی سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران، رتبه اول تا سوم انفرادی یا اول گروهی در جشنواره های علمی معتبر بین المللی و رتبه اول تا پانزدهم نهایی المپیاد علمی دانشجویی كشور همچون شرایط عمومی پذیرش در دوره دكتری دانشگاه امیركبیر اعلام شده است.
همین طور متقاضیان ورود به دوره دكتری بدون آزمون دانشگاه امیركبیر از ۱۵ فروردین تا ۱۵ اردیبهشت فرصت دارند با مراجعه با سایت اینترنتی دانشگاه و پرینت فرم ثبت نام اینترنتی نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند همین طور مدارك را فقط بوسیله پست پیشتاز حداكثر تا ۱۵ اردیبهشت به اداره استعدادهای درخشان و المپیادهای دانشگاه امیركبیر تحویل بدهند.
كپی كارنامه و ریز نمرات دوره كارشناسی و كارشناسی ارشد، كپی صورتجلسه دفاعیه كارشناسی ارشد با درج نمره پایان نامه و فیش پرداخت مبلغ ۹۵۰ هزار ریال كه همزمان با تكمیل پرونده در سامانه ثبت نام صورت خواهد گرفت از مدارك لازم ثبت نام در دوره فوق است.
اصل و نامه پذیرش قطعی مقاله، گواهی رتبه اول تا سوم انفرادی و یا اول گروهی در جشنواره ها یا مسابقات معتبر علمی، گواهی ثبت اختراع با داوری و تأیید نهایی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، گواهی رتبه اول تا سوم رشته و یا گرایش در مقطع كارشناسی ارشد، گواهی كسب رتبه در المپیاد علمی دانشجویی كشور، كپی صفحه اول كتاب تألیفی یا ترجمه شده و كپی مدرك زبان از دیگر مدارك لازم برای ثبت نام است.
برمبنای اعلام دانشگاه امیركبیر؛ مدارك متقاضیانی كه در مهلت مقرر مبادرت به ثبت نام اینترنتی نكرده باشند، به هیچ وجه بررسی نخواهد شد.
منبع:

1399/01/15
13:14:47
5.0 / 5
3010
تگهای خبر: استاد , اینترنت , پژوهش , تحصیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور