آموزش مجازی راهی جهت استفاده از فرصت ها

آموزش مجازی راهی جهت استفاده از فرصت ها كنكوری: بوشهر مدیر مركز آموزش های تخصصی كوتاه مدت جهاد دانشگاهی استان بوشهر از آمادگی برای برگزاری دوره های آموزشی ویژه كاركنان دولت با شرایط ویژه آگاهی داد.


به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان بوشهر، عارفه سلیمی با بیان این خبر عنوان كرد: با توجه به این كه جهاد دانشگاهی دارای مجوز رسمی از سازمان امور اداری و استخدامی كشور بوده و مدرك دوره های ارائه شده قابل ترجمه است این آموزش ها می تواند برای ارتقاء شغلی كاركنان دولت و افراد جویای شغل و كسانی كه به دنبال آینده روشن هستند بسیار كاربردی و قابل اطمینان باشد.
وی افزود: باتوجه به شیوع ویروس كرونا و لزوم پشتیبانی از طرح فاصله گذاری اجتماعی و همین طور با هدف رعایت سفارش های پزشكی تصمیم بر آن شده كه دوره هایی همچون مهارت های كار با كامپیوتر (ICDL) به شكل مجازی برای علاقمندان اجرا شود.
مدیر مركز آموزش های تخصصی كوتاه مدت جهاد دانشگاهی استان بوشهر اشاره كرد: این دوره ویژه پرسنل نفت و كاركنان دولت می باشد كه به شكل فشرده برنامه ریزی شده و مدت زمان برگزاری آن (مهارت های هفت گانه ICDL) به میزان ۱۷۰ ساعت است.
این مسئول اشاره كرد: همین طور دوره مجازی آموزش زبان انگلیسی ویژه كاركنان وزارت نفت برگزار می گردد كه همه مراحل آن از نام نویسی تا ارائه آموزش ها و برگزاری آزمون به شكل مجازی و آنلاین خواهد بود.
سلیمی تصریح كرد: دوره آموزشی ICDL شامل هفت مهارت و به شكل نظریه و عملی ارائه می شود كه با گواهینامه معتبر جهاد دانشگاهی برای ارائه ضمن خدمت كاركنان دولت بوده كه مانند سایر دوره ها قابل ترجمه است.
مدیر مركز آموزش های تخصصی كوتاه مدت جهاد دانشگاهی بوشهر اظهار داشت: برگزاری دوره های آموزشی ویژه كارمندان دولت از كارهای مهم معاونت آموزشی این نهاد است كه مجوز برگزاری دوره های عمومی، تخصصی شغلی، زبان های خارجی، فناوری اطلاعات و مهارت های هفت گانه (ICDL) برای كاركنان دولت از طرف معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری به جهاد دانشگاهی اعطاء شده است.
وی اشاره كرد: نیروی انسانی سرمایه باارزش یك سازمان بوده و نقش بی بدیلی در رشد سازمان و دستیابی به اهداف آن دارد، بدین سبب ارتقاء سطح توانمندی و دانش افراد شاغل در یك سازمان و شركت آنان در دوره های آموزشی به روز و مورد نیاز با بهره گرفتن از اساتید متخصص و كارآمد از اهمیت بالایی برخوردارست.
عارفه سلیمی اظهار نمود: مركز آموزش های تخصصی جهاد دانشگاهی استان بوشهر تلاش دارد با ارائه خدمات و آموزش های كاربردی مطلوب چنین دوره هایی را به كاركنان دولت ارائه نماید.
مدیر مركز آموزش جهاد دانشگاهی استان بوشهر با اعلان اینكه دوره های آموزشی مختلف متناسب با نیاز سازمان ها برگزار می شود، اضافه كرد: اجرای دوره های آموزشی مهارت كامپیوتر، زبان انگلیسی، رهبری سازمان در شرایط بحرانی، مدیریت نوین، وظایف و نقش های سرپرستی و مفاهیم و مبانی صنایع روستایی، دوره گزارش نویسی، مدیریت استرس، و فن بیان قسمتی از دوره های برگزاری شده در ضمن سالهای گذشته است.
وی عنوان كرد: مراكز آموزشی جهاد دانشگاهی استان بوشهر شامل مركز شماره یك واقع در بوشهر، خیابان گمرك، نرسیده به میدان آتش نشانی، عمارت گلستان (تلفن تماس: ۰۹۰۱۷۷۱۶۳۳۹-۰۷۷۳۳۳۵۰۸۵۱)، و مركز شماره دو واقع در شهرستان كنگان، بلوار امام خمینی، انتهای خیابان دانشگاه (شماره تماس: ۰۹۰۳۴۶۱۵۲۸۱-۳۷۲۳۳۵۳۱) است.
منبع:

1399/01/11
22:25:05
5.0 / 5
3162
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور