با اعلام فراخوان عضویت؛

اتاق تعامل مجازی دانشگاه تهران برای مقابله با كرونا افتتاح شد

اتاق تعامل مجازی دانشگاه تهران برای مقابله با كرونا افتتاح شد كنكوری: بمنظور بهره مندی از همه ظرفیت ها و تخصص های خانواده دانشگاه تهران، اتاق تعامل مجازی مسئولیت اجتماعی دانشگاه تهران در قبال شرایط پس از شیوع ویروس كرونا افتتاح شد.به گزارش كنكوری به نقل از مهر، مركز مدیریت دانش و یادگیری الكترونیكی دانشگاه تهران درباب عضویت در اتاق تعامل مجازی مسئولیت اجتماعی دانشگاه تهران در قبال شرایط پس از انتشار ویروس كرونا، اطلاعیه ای به شرح زیر صادر كرد:
«عضو محترم خانواده بزرگ دانشگاه تهران
با گسترش شیوع كرونا، بخش های مختلف كشور مخصوصاً قشر لطمه پذیر گرفتار مشكل شده اند. در این برهه، باتوجه به وضعیت كشور، توجه دنیا به ایران و به دنبال آن دانشگاه تهران جلب شده است.
دانشگاه تهران بعنوان نماد آموزش عالی كشور برخورد عالمانه با این مساله را در سرلوحه فعالیت خود قرار داده است و با استفاده از تخصص خانواده دانشگاه، اهتمام در یافتن چاره و كمك خواهدنمود. در این راستا خوشه های مختلف فكری در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، روانشناسی و… و همین طور هسته های علمی و پژوهشی فعال شده اند. بمنظور بهره مندی از همه ظرفیت ها و تخصص های خانواده دانشگاه (اعم از هنری، فكری، علمی، فرهنگی، پژوهشی) اتاق تعامل مجازی «مسئولیت اجتماعی دانشگاه تهران در قبال شرایط پس از شیوع ویروس كرونا» به راه افتاده است.
از شما عضو خانواده دانشگاه تهران دعوت می شود با كلیك بر روی لینك (https: //net.ut.ac.ir/course/view.php?id=135) به عضویت این اتاق اقدام كنید. برای لاگین می توانید از اكانت دانشگاه تهران یا اكانت گوگل و یا ایجاد اكانت جدید استفاده كنید. برمبنای دسته بندی های موجود، نظرات تخصصی خودرا در شبكه اجتماعی مرتبط ارسال كنید. دانشگاه بعد از دسته بندی پیشنهادها اقدام خواهدنمود و موضوع ها را به اطلاع مسئولان و مردم خواهد رساند.منبع:

1399/01/02
23:35:29
5.0 / 5
3788
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , دانشگاه , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور